Обществоua.interfax.com.ua11 февр.

Українці найближчим часом можуть вилетіти з Ізраїлю рейсами авіакомпанії Israir

nk_hauz/-mtgaw6pxjpwvmchdglx.jpg

Авіакомпанія Israir (Тель-Авів) виконує нерегулярні рейси з аеропорту ім. Бен-Гуріона, якими можна вилетіти з Тель-Авіва для повернення через треті країни до України, повідомляється на сторінці посольства України в Ізраїлі у Facebook.

За даними посольства, на сьогодні у Israir заплановано рейси у Франкфурт-на-Майні (Німеччина). На 12 лютого планується рейс до Кишинева (Молдова), а на 18 лютого - до Варшави (Польща).

У повідомленні наголошується, що починаючи з 10 лютого для виїзду з Ізраїлю скасовано вимогу обов'язкової наявності в іноземців, зокрема громадян України, спецдозволу комісії щодо винятків.

Водночас, щоб виїхати з Ізраїлю, пасажирам необхідно за 24 години до польоту подати онлайн-декларацію про стан здоров'я на урядовому сайті (www.gov.il), мати при собі негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 48 годин до вильоту.

Згідно з рішенням уряду Ізраїлю, до 20 лютого продовжують діяти обмеження на роботу всіх пунктів пропуску через держкордон країни (зокрема міжнародний аеропорт ім. Бен-Гуріона, а також усі наземні пункти перетину). Це рішення пов'язане з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, а також заходами, впроваджуваними владою Ізраїлю з метою протидії поширенню коронавірусу.

Як повідомлялося, авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" планує виконати спеціальний рейс до Ізраїлю 14-15 лютого для повернення українців.

Авіаперевізник уже зробив запит до уряду Ізраїлю на отримання необхідних дозволів і розраховує на позитивне рішення найближчим часом. "МАУ" планує виконати рейс Київ - Тель-Авів 14 лютого, з вильотом о 20:00 за київським часом і, відповідно, вилетіти назад із Тель-Авіва 15 лютого о 00:10 за місцевим часом.

💬 Последние комментарии
Елена
Всю правду тоже нельзя говрить, замалчивание одно из видов лжи,но то такэ, национальные интересы обязывают, например Роджер при обстреле Славянска ноши в руки и сдымил,растворился в облачной пыли,херой, защитник,хе,шкурой рисковать ни,ни,чмо Роджер позорное , булкохруст одним словом, кого-то на смерть посылать всегда они такие готовы,а сами никогда,это же классика,за редкими исключениями.
Елена
Не шали.
Елена
Хе,хе, толерантный ты наш,хе.
Игбун Хохлов
Путин не брехун. Брехун Зеля. А Путин грамотный политик. Он не врет, он говорит правду, но только ту, которую выгодно говорить. Говоря об одном народе, он подразумевает не хохлочуркобыдлостадо, а некоторую часть (славянскую) населения укрАины.
Елена
Я бы у Роджера отсосала за бесплатно в хорошем качестве как спонсор, но только у него на мой беззубый рот не встанет
Луна -2
И добавлю .Русские пришли с северо -запада -основали Новгород , а потом уже и Киев....Киевская Русь ...-потом продвинулись на Восток - основали Москву.... А НЕ С ВОСТОКА..НА ЗАПАДА ...КАК ТЫ ЗДЕСЬ ПЫТАЕШЬСЯ ДОКАЗАТЬ .
Луна -2
Русские не чурки -учи историю , дорогуша Русские как раз выходцы из славян.В те давние времена не было такой народности -украинцы- а были славяне - вот из них вышли русские ...