Українцям хочуть дозволити використовувати е-паспорти під час авіарейсів у межах країни
Обществоjurliga.ligazakon.net10 дней назад

Українцям хочуть дозволити використовувати е-паспорти під час авіарейсів у межах країни

9 вересня на своєму засіданні Уряд підтримав розроблений Мінінфраструктури законопроект «Про внесення змін до Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації». Він передбачає можливість використання українськими громадянами е-паспорта (ID-картки) або е-паспорта для виїзду за кордон при здійсненні авіарейсів у межах території України.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Ми продовжуємо працювати над цифровізацією галузі і створенням тих чи інших зручностей для людей при користуванні різними видами транспорту. Сьогодні Уряд підтримав наш законопроект, який передбачає можливість використання е-паспорта громадянина України чи е-паспорта для виїзду за кордон при плануванні та здійсненні внутрішніх рейсів. Вдячний колегам за схвалення цього рішення і сподіваємось на якнайскорішу підтримку цієї ініціативи Верховною Радою”, - зазначив очільник Міністерства.

Під час здійснення посадки на внутрішні рейси в разі прийняття цього закону в майбутньому подорожуючим можна буде пред'явити електронну версію паспорта громадянина України (ID-картки) або паспорта для виїзду за кордон.

Зазначена ініціатива впроваджується в порядку реалізації експериментального проекту, передбаченого урядовою постановою від 15 квітня 2020 року № 278.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Абрам, ты шо, не разделяешь демократические ценности? - Сарочка, за хорошие комиссионные, поровну или по справедливости, я разделю любые ценности.
кипчак
Мягко стелют - жестко спать! Призывают к единству, для того чтобы кого-то потом добить. С ними нужно держать ухо востро, потому что за красивыми словами всегда скрыты коварные планы и четкие цели. На публику все благостно, вот только искать нужно второе дно в их "чемоданчике".
кипчк
Есть такая профессия у украинцев, "которые в голове активисты"= шавки у ног хозяина, задницу США и Европе лизать и, по возможности, исподтишка лягнуть Россию. Ну не могут они себе другой радости в жизни найти, бедолашные.
кипчак
Неблагодарность, подлость, глупость до добра не доводят. Запад вам поможет?
е
Елена, это твоя Америка?? которую ты призываешь регулярно и постоянно???
ера
...даже опыт януковича не остановил....хорошо сказал кипчак...и о чем это говорит?...
е
зато не с Россией в угоду Западу за пустые обещания... Украине бы смотреть на чужой опыт..