Українцям відкриють безкоштовний доступ до онлайн-курсів, які коштують сотні доларів
Обществоaspi.com.ua28 апреля 2020

Українцям відкриють безкоштовний доступ до онлайн-курсів, які коштують сотні доларів

Онлайн-платформа для навчання Coursera анонсувала відкриття безкоштовного доступу до понад 3800 курсів, які призначені для підвищення кваліфікації. У першій хвилі цієї ініціативи виявилася і Україна. Про це повідомили в блозі компанії.

Люди, які втратили роботу через пандемію коронавірусу, отримають можливість безкоштовно пройти навчання і розвинути корисні навички для повторного працевлаштування. Курси формуються на основі навчальних програм від провідних університетів і технологічних компаній. Тематики курсів розбиті на більш ніж 400 спеціалізацій. На платформі можуть навчитися багато чому: від хмарних обчислень і машинного навчання до аналітики і бізнес-тренінгів. Ще одна приємна опція - можливість отримати професійні сертифікати від Google і IBM. Стандартна ціна таких курсів - $ 399 на рік.

Повідомляється, однак, що самостійно подати заявку можна. Таке право буде тільки у тільки державних установ - Центрів зайнятості. Безкоштовний доступ буде дійсний до кінця 2020 року. Зареєструватися необхідно до 30 вересня.

Написать комментарий