"Укрпошта" працює і буде працювати в звичайному режимі - Смілянський
Обществоwww.unian.ua17 марта 2020

"Укрпошта" працює і буде працювати в звичайному режимі - Смілянський

Пошта є частиною критичної інфраструктури країни, тому, попри карантинні заходи, "Укрпошта" і далі обслуговуватиме клієнтів, повідомив Ігор Смілянський.

"Укрпошта" працюватиме у звичайному режимі, дотримуючись необхідних заходів захисту працівників від зараження коронавірусом. Про це повідомив у коментарі виданню "Гордон" генеральний директор компанії Ігор Смілянський. "Ми працюємо і працюватимемо у звичайному режимі. З урахуванням того, що пошта є частиною критичної інфраструктури, – пошти працюють навіть у тих країнах, де все закрито. Ми також продовжуємо обслуговувати клієнтів, дотримуючись, безумовно, необхідних заходів захисту. Засоби захисту для співробітників ми закупили і продовжуємо закуповувати. Плюс, якщо чогось немає, працівник може придбати це за свої гроші, а ми ці витрати компенсуємо", – підкреслив Смілянський.

Він зазначив, що "Укрпошта" сфокусується, зокрема, на доправленні пенсій та субсидій. "Посилки доправлятимуть у звичайному режимі. Принаймні так плануємо. Зрозуміло, що зараз фокус на своєчасне доправлення пенсій, субсидій, прийняття платежів і доправлення посилок. Кореспонденцію теж доправлятимуть у звичайному режимі. Її зазвичай залишають у скриньках, для цього не потрібен особистий контакт", – резюмував Смілянський. Як повідомляв УНІАН, у Чернівецькій області, Одесі, Львові, Києві та Миколаєві місцева влада анонсували запровадження обмежувальних заходів. Вони, зокрема, передбачають закриття всіх громадських закладів, крім продуктових магазинів і аптек. З 12 березня в Україні через поширення коронавірусної інфекції введено карантин: у країні заборонили масові заходи (більше ніж із 200 учасниками) і закрили навчальні заклади. Обмежувальні заходи триватимуть три тижні – до 3 квітня. Крім того, у ніч на 16 березня Україна повністю заборонила в'їзд на територію країни іноземним громадянам, а з 17 березня припинить авіаційне сполучення з іншими країнами. Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними ВООЗ на 15 березня, коронавірусом інфіковано 153 517 осіб у більше ніж 140 країнах, 5735 людей померли. Більшість хворих, 80 860 осіб, жителі Китаю. У цій країні від коронавірусу померло 3213 людей. Протягом останніх тижнів у Китаї фіксують зменшення кількості захворілих. Останньої доби в цій країні було виявлено 16 нових випадків зараження, а в інших країнах – 10 955. В Україні станом на 16 березня підтверджено п'ять випадків зараження коронавірусом (чотири з них – у Чернівецькій області), одна з хворих, 71-річна жителька Житомирської області, померла. Ще шістьох українців лікують від COVID-19 за кордоном.

Написать комментарий