Обществоenovosty.com26 мая

Унікальна система доступу до шкіл запрацювала у Києві: подробиці

Система покликана обмежити доступ сторонніх осіб на територію навчального закладу

Сьогодні на базі столичного ліцею №157 “Приватбанк” спільно з компанією Visa був запущений перший в нашій країні пілотний проєкт біометричної системи для безпечного доступу до освітніх закладів та інших громадських установ. Про це пишуть Економічні новини з посиланням на Главком.

Ця система є унікальною для України і була створена на основі так званої технології “оплата обличчям” FacePay24.  Система покликана для того, щоб забезпечити обмеження доступу сторонніх осіб в приміщення ліцею та повідомляти батьків за допомогою пуш-повідомлень про те, коли дитина прийшла чи пішла зі школи.

nk_hauz/-mac5huikutnwn20bcud.jpg

На цей раз розробники системи залишили ідею стандартної ідентифікації учнів по карткам, які діти дуже часто гублять. На противагу цьому розпізнавання як співробітників так і учнів закладу буде відбуватися по обличчю. Також дана система крім того, що може розпізнати обличчя, вона в змозі визначити температуру тіла, сповістити про відсутність захисної маски та необхідність надягнути її.

nk_hauz/-mac5hssjrnmgau9e8bt.jpg

Основою для такого рішення став безпечний доступ учнів та вчителів до закладу. Крім того, використання вище згаданої технології призведе до переходу як  на цифрові так і на  безконтактні способи оплати харчування у стінах ліцею та при використанні платних послуг.

Саму ж технологію FacePay24  створили на базі системи Visa Face ID, яка має забезпечувати системи безпеку системи за допомогою біометрії, і яка в платіжній індустрії вже активно користується попитом у громадян.

💬 Последние комментарии
-----
Выпросили чтоб Белоруссия признала крым росийским.
Голос разума
Читать прессу? И смотреть интернер-рескрсы? Я прочитал, что в ночь с 26 на 27 февраля 2014 года Верховную Раду Крыма захватили военные РФ. И увидел видео этого захвата. О каком референдуме дальше можно говорить?
Кот
В Израиле,Южной Корее президенты сидят за решёткой как миленькие и ничего,а тут видишь ли маменькин сынок не хочет и все!Хоть и доказательств его вины выше крыши,по которой Мишка в Киеве скакал аки орангутанг!!!
Елена
Иди ошибка природы снегом улицы Киева посыпай, Кличко что сказал?что что бы не было гололедицы , будут посыпать улица Киева снегом,факт, бегом взял лопату и посыпай снегом
-------
дорогу зелёной энергетике!
Каменяр
Я звертаю увагу на брехню, яка ллється від кремлівських пропагандистів і ідеологів РУССКОГО МИРА.
Елена
Кто о чём,а Роджер о спирте,хе.и сраках,хе,за скрыньку молчит,заховав.