Унікальна система доступу до шкіл запрацювала у Києві: подробиці
Обществоenovosty.com26 мая 2021

Унікальна система доступу до шкіл запрацювала у Києві: подробиці

Система покликана обмежити доступ сторонніх осіб на територію навчального закладу

Сьогодні на базі столичного ліцею №157 “Приватбанк” спільно з компанією Visa був запущений перший в нашій країні пілотний проєкт біометричної системи для безпечного доступу до освітніх закладів та інших громадських установ. Про це пишуть Економічні новини з посиланням на Главком.

Ця система є унікальною для України і була створена на основі так званої технології “оплата обличчям” FacePay24.  Система покликана для того, щоб забезпечити обмеження доступу сторонніх осіб в приміщення ліцею та повідомляти батьків за допомогою пуш-повідомлень про те, коли дитина прийшла чи пішла зі школи.

На цей раз розробники системи залишили ідею стандартної ідентифікації учнів по карткам, які діти дуже часто гублять. На противагу цьому розпізнавання як співробітників так і учнів закладу буде відбуватися по обличчю. Також дана система крім того, що може розпізнати обличчя, вона в змозі визначити температуру тіла, сповістити про відсутність захисної маски та необхідність надягнути її.

Основою для такого рішення став безпечний доступ учнів та вчителів до закладу. Крім того, використання вище згаданої технології призведе до переходу як  на цифрові так і на  безконтактні способи оплати харчування у стінах ліцею та при використанні платних послуг.

Саму ж технологію FacePay24  створили на базі системи Visa Face ID, яка має забезпечувати системи безпеку системи за допомогою біометрії, і яка в платіжній індустрії вже активно користується попитом у громадян.

Написать комментарий