Обществоwww.ukrinform.ua21 сент.

Упродовж двох років у дитячих садках створили майже 20 тисяч місць – Шкарлет

nk_hauz/AlPEdVN7R.jpeg

В Україні у закладах дошкільної освіти упродовж двох років створено майже 20 тисяч додаткових місць.

Про це сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час урочистого відкриття Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас на сьогодні тільки за два роки на 572 заклади стало, за 2020 – 2021 рік, більше закладів дошкільної освіти, майже 20 тисяч додаткових місць у закладах дошкільної освіти створено, 88 закладів збудовано і введено в експлуатацію, це не враховуючи приватних. Ще 200 приватних закладів. Завдяки зміні взагалі в нормативній базі, в тих умовах ліцензійних, які сталися, в тій підтримці, яка сьогодні надається дошкільній освіті майже 200 приватних закладів на сьогодні існує в нас і введено в експлуатацію. Ну, звичайно, лідери це Київ – 102, Київська область – 53, Одеська – 23 заклади», - сказав Шкарлет.

За його словами, лише в цьому році вже зведено 12 новобудов на 1 тисячу дошкільнят, а черга скоротилася майже на 3 тисячі місць.

Як повідомлялося, Всеукраїнський тиждень дошкілля «Дошкільна освіта України 30» проходитиме 20-24 вересня у форматах офлайн та онлайн.

Захід присвячено Дню дошкілля, який цього року відзначається 26 вересня за сприяння підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, представництва ЮНІСЕФ в Україні, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», а також за підтримки M’Andryk Food, української дизайнерки Наталі Дегтярьової, компанії «Льодіна-Бублик освітній консалтинг», тренінгового центру підвищення кваліфікації «Академія талановитих керівників».

💬 Последние комментарии
Закрываем вакансию
Вывод тут такой, что грицаки не оправдывают оказанного высокого доверия в силу личностных недостатков. Слабосилие, слабоволие, энурез.
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.
е
шо опять спрыгиваешь?? так ОТВЕЧАЕШЬ или НЕТ?
Оззи
ДБ. Туристам из других стран можно дать гидов и переводчиков, которые нормально всё расскажут и объяснят. Запад от всего оставляет только обёртку или картинку. Суть, сущность, содержание и наполнение меняет, иногда полностью или на противоположное. Тогда лучше спалили бы дотла собор Парижской Богоматери, нахрена он такой будет нужен? Они бы ещё додумались бордель в нем устроить, а так всего лишь что-то типа дискотеки, шоу-рум бля.
Елена
Успокойся е, успокойся.
Елена
Хе
е
отвечаешь? т.е. 1 декабря + неделя - получается 8 декабря ТЫ отвечаешь за свой базар?! ТАК?