Уряд дозволив працювати школам та садочкам у червоній зоні карантину
Обществоgreenpost.ua6 дней назад

Уряд дозволив працювати школам та садочкам у червоній зоні карантину

На засіданні в середу, 16 вересня, Кабмін дозволив працювати школам і дитячим садкам в регіонах червоної коронавірусної зони. Повідомляє пресслужба МОЗ.

Так, тепер школи й дитсадки в регіонах, де спостерігається найвищі показники по поширенню коронавірусу, зможуть функціонувати. Рішення про заборону роботи буде прийматися державними та регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Забороняється відвідування закладів дошкільної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти на адміністративно-територіальних одиницях регіону, на яких встановлено зелений, жовтий й помаранчевий рівень епідбезпеки, в разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком Covid-19 відправлено понад 50% класів. Повна заборона роботи закладів освіти на території з червоним рівнем епідбезпеки приймається тільки спільним рішенням комісій з ТЕБ та НС», - повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
глянь сюдаднище
https://www.youtube.com/watch?v=GxZB6KsWwyA&feature=emb_err_woyt
123
Нисцой - первую повесить на Крещатике!
ПАРАДОКС ОДНАКО
ЮЩЕНКО КУСАЕТ ЛОКТИ: - НЕ ДОГАДАЛСЯ СБРЕХАТЬ, ЧТО ЕГО НОВИЧКОМ ОТРАВИЛИ В 2004-м году. ГЛЯДИШЬ, ЕГО ЕЩЁ НА ДВА СРОКА ВЫБРАЛИ БЫ! ПАРАДОКС: КОГО НИ ТРАВЯТ, юЩЕНКУ ЛИ, нАВАЛЬНОГО ЛИ, ВСЕ ВЫГЛЯДЯТ КРАШЕ ЧЕМ ДО ОТРАВЛЕНИЯ! ПОЭТОМУ И СКРИПАЛЕЙ СКРЫВАЮТ ОТ ВСЕГО МИРА!
НЭ КАЖЫ ГОП
ХВАТИТ С вАС И ,,ЩЭНЭВМЭРЛОЙ,,!
7
В целом Слуги Народа ! это мальчики и девочки по вызову . Девочки на 3 мальчики в ноль в целом ЕО ЛГБТ .
БеняКоломойский
Так хохлам воевать за Крым,это не ментов безоружных бить и убивать на майдане за деньги сороса.В Крыму Россия так "шляхетным лыцарям" наваляют,что их духовным предкам из вермахта под Сталинградом и не снилось.У краина и украинец от слова украсть,предать и продать.
БеняКоломойский
Подсолнухом одним сыт не будешь.
Авторские статьи