Обществоwww.ukrinform.ua1 окт.

В аеропорту «Бориспіль» відкрили виставку про спільні цінності України і НАТО

nk_hauz/5r1cLRD7g.jpeg

Центр інформації і документації НАТО та Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» відкрили виставку «Україна-НАТО: спільні цінності, спільний шлях» у міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, виставка, за словами її організаторів, демонструє новий погляд на євроатлантичну інтеграцію України.

Вона побудована довкола 5 спільних для України і НАТО цінностей: безпеки, свободи, верховенства правда, рівності, демократії.

«Через об'єктиви камер ми можемо показати внесок України у підтримку міжнародного миру і безпеки, підтримку принципу демократії, верховенства права та свободи» - зазначила директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне.

nk_hauz/f-u5LgD7g.jpeg

В межах виставки представлено фото Державної прикордонної служби, підрозділів Збройних сил України та Національної гвардії. Вона проходитиме в терміналі D аеропорту «Бориспіль» до 31 жовтня.

«Ми вирішили розповісти про євроатлантичну інтеграцію через більш близькі для нас цінності, які всі ми розділяємо як українці. Ми всі хочемо бачити нашу країну демократичною, вільною, в якій є можливості для всіх людей та яка забезпечує нашу з вами безпеку і захист наших з вами свобод. І відповідно, це ті самі цінності, які розділяють і країни Північноатлантичного альянсу», - сказала директорка Центру стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» Оксана Горбач.

nk_hauz/hwucLgDnR.jpeg

Після презентації в аеропорту виставка вирушить до Нацакадемії прикордонної служби в Хмельницькому, після чого її презентують в інших регіонах України.

Як повідомляв Укрінформ, 14 вересня Вінета Клайне заявила, що прогрес Києва у переході на стандарти НАТО є очевидним, але ще багато потрібно зробити, а тому Північноатлантичний альянс повинен активізувати свою підтримку України.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...