Обществоnashamama.com3 окт.

В чому користь спілкування батьків з дитиною

Не шкодуйте часу на щоденні розмови!

Спілкування з батьками - першорядна необхідність для дитини, так як це спосіб знайти перший соціальний досвід, навчитися взаємодії з іншими людьми. Це спілкування стає не лише можливістю поділитися інформацією або емоціями, а й реалізує потребу дитини перебувати в колі близьких людей, відчувати свою значимість. Безсумнівно, батьки розуміють цінність спілкування з дітьми, але, на жаль, більшість з нас, приходячи після роботи втомленими і часто роздратованими, не мають сил і терпіння на те, щоб спілкуватися з дитиною. Чому не можна шкодувати час на спілкування з дитиною - Незадоволення спілкуванням веде до примх, протестів, а в перспективі - до замкнутості і віддалення дитини від батьків. - Повноцінне спілкування і якісне увагу до дитини - це кращі способи продемонструвати її значимість у вашому житті і вашу любов до неї. - У процесі спілкування з батьками дитина вчиться комунікувати. - Розмова по душам - найкращий засіб виховання моральних якостей дитини: добро, справедливість, порядність будуть розумітися їм так само, як батьками. Як би ви не втомилися після роботи і як би вам не хотілося включити вашому малюкові черговий мультфільм, щоб він не приставав до вас зі своїми розпитуваннями і розповідями, необхідно навчитися знаходити сили і час для спілкування з дитиною. У цьому можуть допомогти і сімейні ритуали. Наприклад, ви вирішуєте, що півгодини перед сном - це непорушне право вашої дитини на спілкування з вами - час, коли ви не будете відволікатися на інші справи і повністю присвятите його дитині. Якщо дитина буде знати, що його час обов'язково настане, вам буде легше домовитися з нею про те, що прямо зараз вам потрібно зайнятися чимось іншим або трохи перепочити.

💬 Последние комментарии
е
понятно, БРЕХЛО!!! все как обычно трепливое брехло...
Луна -2
А ты не подумал что Роджер еще хочет пожить? в отличие от вас "Ще не вмерликов"?Так что говори за себя, а не за него,Так будет лучше ..А кто и куда попадет науке это неизвестно ..... Наукой лишь доказано, что смерти не существует -есть переход из одного состояния в другое Как у Высоцкого -"Но если туп как дерево, родишься баобабом, и будешь баобабом ты всю жизнь ,,,,когда помрешь "
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?
Елена
Я пишу исключительно за Роджера,так его и встречу,если доведётся, вместе отправимся,я в рай ,а он просто сдохнет.
Луна -2
Ты же ему в искренней любви клялась - здесь все свидетели - и вот нате вам ,отказываюсь от любимого Роджера - ой нехорошо это, плохо кончится, типа как у Зеленского с Ахметовым,.Святкин в исполнении Быкова встречал так немцев - ты же встречаешь своих же друзей...
------
как порошенко помогал сьесть януковича а потом по приказ у сьели и порошенко .
ЖРИТЕ, ПАДЛЫ !!! И ПОДАВИТЕСЬ !!!
КАРАТЕЛЕЙ ЗСУ КОРМЯТ КАШЕЙ С ОПАРЫШАМИ !!! ДЛЯ ПРИВЫКАНИЯ К ЧЕРВЯМ !!!