Обществоukr.mediaSep 14

В якому віці небезпечно відзначати дні народження, згідно з прикметами

Не тільки 40 років!

nk_hauz/DDtmmYI7R.webp

День народження — важливе свято для кожної людини. Але є дати, відзначати які, згідно з народними прикметами, небажано, інформує Ukr.Media.

9 років

Це число пов'язують з дев'ятим днем після смерті людини. Вважається, що на дев'ятий день душа померлого все ще знаходиться на землі.

У цей день близькі збираються, щоб вшанувати пам'ять покійного і попросити у Бога кращої для нього долі. Адже саме в цей часовий проміжок вирішується, куди відправиться душа — в рай або пекло.

13 років

Цифра 13 вважається диявольським числом, що приносить нещастя. Деякі дотримуються думки, що саме 13-го числа Каїн вбив Авеля, а також саме в цю дату розіп'яли Христа. Люди настільки бояться цієї цифри, що в деяких будівлях відсутні поверхи і квартири під номером 13.

Оскільки день народження визначає ритм і настрій, в яких пройде весь наступний рік, марновірство свідчить, що краще відмовитися від святкування такої дати.

Також в цей день велика ймовірність пристріту іменинника, і навіть якщо ви зважилися на святкування, постарайтеся обійтися мінімальною кількістю гостей.

33 роки

Саме у віці 33 років Ісус Христос прийняв жахливі муки заради людства, які привели його до загибелі. Цю дату вкрай небажано відзначати чоловікам. Вважається, що святкування 33 років принесе чоловікові низку бід і невдач, виплутатися з яких буде непросто.

Не влаштовуючи галасливих святкувань, ви покажете свою повагу до того, що зробив для грішників Христос. Слід зауважити, що хоч це повір'я і носить релігійний характер, служителі церкви не схвалюють віру в прикмети.

40 років

Існує кілька причин не відзначати сорокаріччя. З релігійної точки зору, 40-недобре число, тому як саме після 40 днів душа померлого залишає землю.

Крім того, існує повір'я, що саме після 40 ангел-хранитель залишає людину. Вважається, що вона набралася достатньо досвіду і далі може на самоті продовжувати шлях, тому позбавляється захисту вищих сил.

Астрологи теж не рекомендують святкувати сорокаріччя, це вважається кризовим періодом в житті, який триватиме до 43 років.

53 роки

Цей вік небажаний для святкування, особливо прекрасною статтю. У цей період життя у жінок відбувається зміна біологічного ритму. Організм відчуває стрес, стає особливо вразливим. Відзначати цю дату, на думку езотериків, — значить витратити енергію в порожню.

Наші предки теж не шанували дату, боячись привернути зайву увагу святкуванням, так як доживало до цього віку небагато людей.

💬 Последние комментарии
Украина времён СССР
При СССР в УССР: 1). Полки книжных магазинов ломились от книг на украинской мове! Газеты, журналы на украинском языке - сотни! 2). Украинцы получали БЕСПЛАТНЫЕ КВАРТИРЫ! Очереди? Да! Но - БЕСПЛАТНЫЕ КВАРТИРЫ! 3). Квартплата - 13-15 рублей 3-х комнатная квартира. Вместе с газом, водой и электричеством!!! 4).Цены на квартплату не менялись десятилетиями!!! 5). В театрах постоянно шли спектакли на украинском языке! 6), В сёлах у колхозников в каждом доме по 2-3 мотоцикла, или автомобиль + мотоцикл! 7). Была у всех украинцев работа и своевременно, без задержек выплачивалась зарплата! 8). Бесплатное и качественное медицинское обслуживание! 9), Железнодорожный билет "туда-обратно" Луганск - Москва = 25 рублей 10), Авиа билет Луганск - Москва = 25 рублей. 11), Вы когда нибудь были на украинских свадьбах в селе или в городе во времена УССР? Пир - горой, море подарков, счастливое веселье! 12), Песни в эти времена были добрые, душевные, мелодичные! И девушки моложе были !!! И пусть не брешут те кто заявляет про пытки и массовые расстрелы миллионы сидящих в тюрьмах. В городах был порядок, жители жили спокойно и ничего не боялись!
анархист
А как там Мистрали , не сняться
Упс.
А кто про ГУЛАГ написал, а? Чувак в фотостудии свои фотографии в ушанке сделал. Гулаг - Это конц лагеря Британии в Ланкастере?
Ганс
Урсулочка как там супруг? Бонусы от ПФайзер уже получил за контрактики 2023 года.
США
Давай до свиданья! Меркель
Ева
А зачем вам Тесла. Мировой лидер Загрязнения Планеты. Куда будем батареи девать то а? Кто не помнит Волли гляньте это будущее
ЛГБТ ихне все
Какая же это спина это в рамках традиций ЖОПА. Все по ценностям Гейропы.
Авторские статьи
Геополитика8м. назад
Если завтра война. Чего опасается Лукашенко и почему так важны учения «Запад-2021»
Авторские статьи56м. назад
Израиль на Днепре и большая война с Россией от Зеленского. Руслан Бизяев. РЗВДК о внешнем векторе UA
Авторские статьи2ч. назад
Украина: «воля» или смерть
Авторские статьи2ч. назад
$3000 подъемных и репатриация для всех. Как РФ хочет упростить получение гражданства для украинцев
Авторские статьи2ч. назад
Украинским спортсменам раздали правила поведения на зарубежных соревнованиях
Авторские статьи2ч. назад
Альтернатива «москитному флоту»
Авторские статьи3ч. назад
День в истории. 17 сентября: начался Польский поход РККА
Авторские статьи3ч. назад
Почему папа Римский проклял советский фильм
Авторские статьиSep 16
Раскол в ЕС, латинизация Украины, "Вагнер" и плёнки судьи Вовка. Золотарёв, Богатырёв, Лозовский