Обществоukr.mediaSep 14

В якому віці небезпечно відзначати дні народження, згідно з прикметами

Не тільки 40 років!

nk_hauz/DDtmmYI7R.webp

День народження — важливе свято для кожної людини. Але є дати, відзначати які, згідно з народними прикметами, небажано, інформує Ukr.Media.

9 років

Це число пов'язують з дев'ятим днем після смерті людини. Вважається, що на дев'ятий день душа померлого все ще знаходиться на землі.

У цей день близькі збираються, щоб вшанувати пам'ять покійного і попросити у Бога кращої для нього долі. Адже саме в цей часовий проміжок вирішується, куди відправиться душа — в рай або пекло.

13 років

Цифра 13 вважається диявольським числом, що приносить нещастя. Деякі дотримуються думки, що саме 13-го числа Каїн вбив Авеля, а також саме в цю дату розіп'яли Христа. Люди настільки бояться цієї цифри, що в деяких будівлях відсутні поверхи і квартири під номером 13.

Оскільки день народження визначає ритм і настрій, в яких пройде весь наступний рік, марновірство свідчить, що краще відмовитися від святкування такої дати.

Також в цей день велика ймовірність пристріту іменинника, і навіть якщо ви зважилися на святкування, постарайтеся обійтися мінімальною кількістю гостей.

33 роки

Саме у віці 33 років Ісус Христос прийняв жахливі муки заради людства, які привели його до загибелі. Цю дату вкрай небажано відзначати чоловікам. Вважається, що святкування 33 років принесе чоловікові низку бід і невдач, виплутатися з яких буде непросто.

Не влаштовуючи галасливих святкувань, ви покажете свою повагу до того, що зробив для грішників Христос. Слід зауважити, що хоч це повір'я і носить релігійний характер, служителі церкви не схвалюють віру в прикмети.

40 років

Існує кілька причин не відзначати сорокаріччя. З релігійної точки зору, 40-недобре число, тому як саме після 40 днів душа померлого залишає землю.

Крім того, існує повір'я, що саме після 40 ангел-хранитель залишає людину. Вважається, що вона набралася достатньо досвіду і далі може на самоті продовжувати шлях, тому позбавляється захисту вищих сил.

Астрологи теж не рекомендують святкувати сорокаріччя, це вважається кризовим періодом в житті, який триватиме до 43 років.

53 роки

Цей вік небажаний для святкування, особливо прекрасною статтю. У цей період життя у жінок відбувається зміна біологічного ритму. Організм відчуває стрес, стає особливо вразливим. Відзначати цю дату, на думку езотериків, — значить витратити енергію в порожню.

Наші предки теж не шанували дату, боячись привернути зайву увагу святкуванням, так як доживало до цього віку небагато людей.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдун, то не по адресу ты пиСданул! Вот тут прохунтовский пропа_Хандон Шмуля, он же Червона Жаба, оно же Елена и у него Червони кружевные труселя до колена! Вот он гарно спивает про щирых олигархив! Он их тут восхваляет! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории! «Україна очікує місію МВФ…» як файно звучит, но мабутно правильнее було бы …ни очiкуэ, но «жменьки очкует перед місіей МВФ» – дасть не дасть, чи за тры копы продасть! Сало не роняем эуропиеды, ровными шматами для воров-керивников та рагуль него ховаем!
Лавкрафт.
Позвольте уважаемый - РОТШИЛЬДАМ никто не нужен. Только ЛОХИ. Эта семейка не зарабатывает деньги как ни странно она их выкручивает: Там целый полк политиков и юристов которые подписывают заведомо не выгодные контракты для одной стороны, не Ротшильдам. К примеру мега проффесионал Яресько. Которую буквально 1-2 года и в розыск подадим за подписанные бумаги реструктуризации ДОЛГА УКРАИНЫ. Семейка думает что она в тени - вот и надо её как можно глубже туда вогнать как и писал автор.
ера
надо было...узнать причину...ЕГО поведения...18лет...
лиза
что у них в голове...
Кот
Согласен!И не один раз!!!
Елена
У Роджера и его хозяева земля уходит из под ног, меньше они ему платить будут, больше сосать и подставлять на Мальте придётся,уже не только американским,но и другим морякам стран НАТО,хе.
Елена
Такого мерзавца надо было пристрелить,как бешеную собаку.