В Європі встановили, що міцність сну залежить від тяжкості ковдри
Обществоzib.com.ua11 октября 2020

В Європі встановили, що міцність сну залежить від тяжкості ковдри

За даними Європейського товариства вивчення сну, близько 10% європейців страждають на хронічне безсоння. Один зі спосіб боротьби з ним, на думку вчених, — «правильна» ковдра.

Дослідники з Каролінського інституту в Стокгольмі дійшли висновку, що ковдри вагою від 6 кг можуть допомогти вилікуватися від клінічного безсоння.

Вже через 4 тижні сну під такою ковдрою симптоми безсоння стали турбувати учасників експерименту вдвічі рідше. Через рік у 92% учасників симптоми стали менш вираженими, а у 78% зникли зовсім. У контрольній групі, учасники якої спали під звичайними ковдрами вагою 1,5 кг, сон покращився тільки у 5,4%.

Позбавившись від безсоння, учасники стали рідше відчувати тривожність і втому протягом дня, рідше дратуватися. У багатьох також знизилася гострота інших захворювань.

В експерименті брали участь люди з діагностованим клінічним безсонням та іншими розладами: депресією, тривогою, біполярним розладом, синдромом дефіциту уваги і гіперактивності.

Нестача сну може призводити до тяжких наслідків. Наприклад, відповідно до одного португальського дослідження брак сну підвищує ризик ожиріння у хлопчиків.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Молодцы КСУ! Все правильно! Дай Бог чтобы правда восторжествовала
Кот Матроскин
Диалог с Россией? Если хозяева заморские разрешат. Количество голосов тут ни при чём.
Кот
Удачи и победы!!!
Кот
Укрруина пошла в разнос....И быть по сему!!!Мало того,что короновирус перешёл дорожку заробитчанам и всяким другим любителям кавы в Вене,так ещё и Зелебоба возбудился и в длинную дорожку уткнулся носом!!!
Кот Матроскин
Зачем стрелять в воздух? Откуда такое дурацкое правило? Ребята, патроны денег стоят, народных! Опять же в 16 лет, это уже не подросток, а полноценный мужик. Гайдар Аркадий Петрович в 17 полком командовал.
ЗРАДА ВЭЛЫКАЯ
Автора статьи - в СБУ! Срочно! Шесть указанных в статье областей, - это уже что, ВСЯ УКРАИНА??? Та це ж зрада вэлыкая!!!
гАЛИНА
КСУ!- верим в ВАШУ ЧЕСТНОСТЬ ! 95 КВАРТАЛ В ПОЛНОМ СОСТАВЕ ( С ПРЕДВОДИТЕЛЕМ) НА НАРЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1