Обществоnews.finance.ua19 янв.

В Індії запровадили обов'язкову реєстрацію дронів масою понад 250 грамів

nk_hauz/-lyxnhjtmtedics8fmiv.jpg

Міністерство цивільної авіації Індії опублікувало нові правила польотів дронів. Згідно з оновленою регуляторною політикою, всі власники безпілотних літальних апаратів масою понад 250 грамів повинні самі пройти реєстрацію, а також зареєструвати свої дрони. Зробити це можна онлайн на платформі Digital Sky.

Онлайн-реєстрація цивільних операторів БПЛА і самих апаратів діє в Індії з 2018 року, проте досі вона була добровільною. Весь процес проходить в два етапи. На першому – повинен зареєструватися сам власник дрона, вказавши дані про себе. На другому – реєструється дрон. Після завершення процедури видаються два унікальні ідентифікаційні номери: для оператора і для дрона.

З 13 січня 2020 року реєстрація операторів і дронів в Індії стала обов’язковою. Всі власники безпілотників масою понад 250 грамів, які ще не пройшли процедуру реєстрації, повинні отримати ідентифікаційні номери до 31 січня 2020 року.

Після цього терміну всі незареєстровані власники таких дронів будуть вважатися порушниками; при виявленні їм загрожуватиме до двох років в’язниці і до $14 тис. штрафу.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...