Обществоmind.uaFeb 9

В Мюнхені культурний центр заборонив вхід у натуральному хутрі

nk_hauz/-m-cop2puo2sz_q5hlav.jpg

Культурний центр Bahnwärter Thiel в Мюнхені запровадив нове правило: особам, які носять вироби з натурального хутра, заборонено вхід у цей заклад. Про це пише Der Spiegel.

Заборона діє з початку лютого, вказано на офіційному сайті закладу, при цьому вона включає і носіння штучного хутра – з тієї причини, що охоронці на вході не завжди можуть відрізнити його від натурального.

«Ми пропонуємо прекрасну культурну програму, яка також орієнтована на питання особистісного розвитку, – зазначає Деніел Хан з Мюнхенського культурного центру. – Натуральне хутро, для якого тварин розводять і піддають тортурам просто заради отримання аксесуару, ніяк не в’яжеться з нашою програмою».

Німецька асоціація захисту тварин привітала це рішення.

Жителі Мюнхена також відреагували спокійно: наприклад, клуб Backstage не приймає хутра в гардероб з 2016 року, як і Імператорський театр в Гамбурзі. Також в Берліні, Гамбурзі та Лейпцигу є багато клубів, в які більше не пускають в хутрі, стверджує Деніел Хан.

«Звичайно, особиста свобода є цінним активом, який змушує нас робити вибір, – написав культурний центр на своєму сайті. – Але в освіченому товаристві хутряні вироби змушують нас почуватися незручно».

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А ыщо в этой колонии ТУПЫХ, скачущих и вечно ноющих xoxлатых мартышек та их погонял свинорылых рагулей, мог быть Премьер и Министр Образования - зовсим БЕЗ высшего образования! Даже в Африке такого НЫМА!
Даниловская Кулебяка
Та да, Куев в ответ воздух перекроет. Только не спрашивайте "как?", это только сказочный дол...б Кулеба знает, да может маляр собак Данилов, когда пол-литры запузырит...
Весёлый Роджер
Шой-то никто из справжних щирюков мне не может на столь простой вопрос ответить! Даже пердун продажный Шмуля Сруля, маразматик дедуля!
Весёлый Роджер
Ты был на этой стене - долбоЭбище примитивное! Посмотри хоть в Ютубе видео, там бойницы на Юг смотрят! Ах, шо ы там москали були? Ну МУДАК, ну рагуль - пошёл на фуй отсюль!
Весёлый Роджер
Ой Шмуля, таки гэтот галицкий утконос, твой коллега по щирому МУДИЗМУ - ты же тоже заявлял шо Болгария и Булгария, то разные народы! Вы два кирзача пара - ты да .лядь Тамара!
Игбун Хохлов
Только в недостране хохлопотамии такое существо как бебик могло занимать пост советника президента и печататься на парламентском сайте.
Елена
Луночка не ведите разговоры с эти существом,оно никто,ноль,дыра,очко в петушином углу.