Обществоwww.ukrinform.uaJul 23

В Олешківських пісках відбудеться спецпроєкт Dream Гогольfest

nk_hauz/-mfhlihjrmi-n2mbjafq.jpg

У Херсоні 4-5 вересня відбудеться Dream ГогольFEST - 2021, спеціальну подію фестивалю - перформанс «30 із 40» - представлять на території національного природного парку «Олешківські піски».

Про це на пресконференції, що відбулася на території НПП «Олешківські піски», повідомив президент Гогольfest Владислав Троїцький, передає кореспондент Укрінформу.

«4 вересня ми будемо тут робити перформанс «30 із 40»... Мойсей водив 40 років, ми вже 30 йдемо - ще десяток», - сказав Троїцький.

nk_hauz/-mfhlkluinf1y5e6vgzk.jpg

За його словами, 5 вересня заходи фестивалю відбуватимуться вже у Херсоні.

Ініціював проведення одного із заходів Гогольfest в Олешківських пісках генеральний директор обласного академічного музично-драматичного театру ім. Куліша Олександр Книга. За його словами, він ще кілька років тому вів перемовини з кількома оперними театрами України для того, щоб зробити справжню оперу в Олешківських пісках – вночі, з вогнями. Проте, як зазначив він у розмові з кореспондентом агентства, для того, щоб привезти сюди оперу, необхідний значний фінансовий ресурс.

А надихнув його на ідею запропонувати проведення спеціальної події Dream Гогольfest в Олешківських пісках інший перформанс Гогольfest - «Дорога додому», що відбувся на трасі Маріуполь-Донецьк.

«Ми об’єднуємо енергію двох фестивалів – Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» і Гогольfest, бо починаються обидва фестивалі 3 вересня… Буде потужно. Усе таки - 30 років Незалежності України, і всі події, що відбуваються, вони присвячені цьому… 30 років позаду, треба щось робити серйозне і змінювати свою країну разом», - зазначив Книга.

За його словами, наразі ще точно не визначена остаточно локація на території Олешківських пісків – ще обирають між кількома варіантами.

Директор Гогольfest Максим Демський зазначив, своєю чергою, що спеціальний проєкт «30 із 40» - це ще й про те, що якщо ти був під окупацією століттями, потрібен час, щоб змінитися. «Ми, українці, пройшли 30 (років – ред.) і у нас частина «рабства» дійсно зникла… і Майдан про це… І від того, як ми проживемо наступні 10 років – від цього залежить, наскільки швидко ми змінимося», - сказав він, підкресливши, що подія, яка відбуватиметься в Олешківських пісках, лише народжується, організатори хочуть, щоб все було «природнім, живим».

Як повідомляв Укрінформ, у Херсоні 4-6 вересня 2020 року вперше відбувся міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest - Dream Гогольfest.

Гогольfest – міжнародний мультидисциплінарний циклічний фестиваль сучасного мистецтва. В 2019 році увійшов до топ-5 найкращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) та отримав офіційний лейбл. За час існування, з 2007 до 2021 року, GOGOLFEST відвідали понад 600 тис глядачів, на 22 локаціях у 6 містах відбулося 4 тис подій, в яких взяли участь близько 22 тисяч українських та закордонних митців з більш ніж 40 країн світу.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь что контрабанда это единичные случаи???))) ну прокомментируй статью тупое ты создание...или опять промолчишь раз перемога на глобус не натягивается... Тут ВСЕ видят ЧТО ты из себя представляешь... Так что продемонстрируй свою тупость в очередной раз)))
полное наеБабченко
"Укушение 3е!фира" - в главной роли опять безработный блогер Аркаша Бабченко
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! «Россия договорилась с Венгрией о многолетних поставках газа в обход Украины, подписан Договор на ПЯТНАДЦАТЬ!!! лет!!!» А ну xoxлы, не щурьте свои щирые продажные вы рожи, Амерыка вам СКОРО!!! допоможэт! Печенюшек у кишени вам положет! Скачите выше, скидавайте вышиванистые шаровары ниже – вы же эропейцы и вы почти у Парижу! Эуропа вже близко… стрибачем выше – побачим сортиры Варшавы та Парижу! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня, главное цэ стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропа_Хандонам нацисткой "ДОБРОЙ" нации - усих кацапив у резервацию!
Весёлый Роджер
"На море шторм и маята, хохлы искали там кита. А из гивна мазанной хаты, кита прогнали мы лопатой!....(C)"
Весёлый Роджер
И этот ТУПОЙ МУДАК Шмуля, тут себя офицером СА называл? Гусей, одной хорошей женщине, нагло, за интим предлагал! Вот же он тварь брехун и пиСдун! Прапор он вечный или вор-несун!!!
Весёлый Роджер
Младая - цэ скики? Ты мабутно Шмуля_Елен ыщо девственница? Чи ты давно Шмуля - щирая дырка, у кожний теме закупырка!
Весёлый Роджер
Як б.прапор Шмуля, шо тут в образе ТУПОЙ жинки Елен, объяснил, чаму у поездов стучат колёса по рельсам. Ну там же колесо круглое – Ось то так? Ы площадь круга = ПИ*Эр КВАДРАТ? То Так? (Хотя, вы же бачили, отдельные прапоры всё норовят пополам поделить, ну щоб половину до хаты носить!) Таки вот, запоминайте - гэтот КВАДРАТ и стучит по рельсам! Эх, а вы не знали! Спасибо ТУПОМУ мудаку пердуну Шмуле – он вам всё объяснит! Вы слухайте него гандона, та и у вас будуть эуропейские, бледно-голубые кальсоны щирого пыдармона!