В Україні - "найдешевше щастя" в Європі
Обществоwww.bbc.com25 марта 2021

В Україні - "найдешевше щастя" в Європі

В Україні "щастя коштує найдешевше" серед усіх європейських країн, а саме - $11 301 на рік. Про це пише видання The Telegraph, посилаючись на дослідження американської компанії Expensivity, яка досліджує персональні фінанси.

Компанія розробила показник "ціни щастя". Він визначається як "точка насичення" - сума, за якої ви досягаєте якості життя і за якої гроші вже не можуть зробити вас щасливішими.

"Ціна щастя" розроблена на основі даних Світового банку про купівельну спроможність валюти і вартість життя у різних країнах.

"Якщо ви живете в США, $105 000 на рік вбережуть вас від нещастя. Однак якщо ви заробите більше, це буде мати незначний ефект на почуття задоволення", - пишуть автори.

"Гроші, які необхідні для того, щоб зробити вас щасливими, - це десятки тисяч, а не мільйони".

Найдешевше у світі щастя, згідно з дослідженням, у Суринамі. У цій колишній голландській колонії у Південній Америці щастя коштує $6 799, тоді як середній річний дохід складає $5 500.

До десятки країн з "найдешевшим щастям" також належать Аргентина, Ангола, Киргизстан, Іран, Замбія, Сьєрра-Леоне, Ефіопія, Туреччина і Нікарагуа.

Найдорожче ж щастя на Бермудських островах - $143 933. Далі йдуть Австралія, Ізраїль, Швейцарія, Нова Зеландія, Норвегія, Данія, Японія, Ісландія і США.

В Африці країна найдорожчого щастя - Лівія ($58 191), де безпека коштує дорого. А от у Єгипті щастя можна "відчути", маючи $31 634 на рік.

Цікавий контраст у Південній Америці. Аргентина - друга в континентальному рейтингу країн з найдешевшим щастям ($8 778), тоді як сусідній Уругвай ($20 927) - перша в списку найдорожчих.

У Європі ж найдорожче щастя - у Швейцарії, однак не дуже відстають скандинавські країни - Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія.

Водночас автори нагадують, що "найкращі в житті речі безкоштовні":

"Кохання, заняття спортом і творчість забезпечать вам бюджетний варіант щастя".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кочегар коммуны
Товарищ Манфред, а рассказать изберателям и прочим налогоплательщикам почему Россия там слабо? Или тупо нет никакого понимания или демократия не велит? Если нет понимания, то звони в Кремль и спроси что и зачем! Если демократия не позволяет, то консультируется в Минске! Не тупи, товарищ! И не корми свидомых! Это не есть гуд!
Канцлер Германии
И отключи от газа, хахаха )) Такой долбоеб, а решает отключить все из-за Украины. Европа не видит, что происходит в Украине!!!
кипчак
США сказали, что они пример демократии и всего-всего лучшего в подлунном мире, во и верьте, нечего копаться каким способом, для чего и почему. Не пытайтесь повторить - что позволено Юпитеру, не позволено быку, быстро рога обломают.
е
Елена, так что там с Законом на Украине в контексте данной статьи? Где ответ????
кипчак
Да, похоже, что стерненки это уже не люди, а инструменты(украинского разлива) в руках коварных америкашек. Таких они штампуют и финансируют с давних пор для определенных подрывных целей в разных регионах, с разными заданиями и под разным соусом, как исламских террористов, например. На местах подключаются также местные олигархи, воюющие между собой. но последнее слово всегда за США. Про Стерненко, если не ошибаюсь, говорили, что он нештатный сотрудник то ли СБУ, то ли полиции, как и про некоторых других убийц, которых никак не получается привлечь к ответственности, т.е. все они так или иначе под контролем и патронатом США. Не новых же диверсантов и наемных убийц каждый раз готовить.
Гость
Именно такие и нужны Держдупу, Она за деньги от них получает.
Нихт Ферштеен
И отключить Европу от российского газа, пусть дохнут