В Україні активісти планують масштабну акцію з висадки понад мільйона дерев
Обществоlada.fm30 января 2020

В Україні активісти планують масштабну акцію з висадки понад мільйона дерев

Українці хочуть запустити планетарний флешмоб.

Активісти та представники бізнесу в березні проведуть масштабну акцію з висадки понад 1 млн дерев по всій Україні й закликають громадян, які проживають на території країни та за її межами, приєднатися, щоб таким чином покращити імідж України в очах усього світу. 

Про це на прес-конференції заявила гендиректор національного проекту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк, зазначивши, що акція «1 мільйон дерев за 24 години» проходитиме 20 березня в рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України», повідомляє УНІАН. 

«Український старт стане дуже серйозним стартом глобального проекту. Я думаю, що це має бути більше, ніж 100 мільйонів дерев, і не лише в Україні, Європі, але й усюди. Тому ми повинні об'єднуватися й робити це усвідомлено», - сказала вона, зазначивши, що 100 млн дерев передбачено висадити глобальною ініціативою, яка передбачає участь багатьох країн. 

Крисюк пояснила, що йдеться не лише про один день висадки дерев, це великий річний проект, який передбачає освітні майстер-класи, конкурси, спортивні забіги та видання підсумкової книги, в якій будуть показані всі області та регіони України, що висаджували дерева. 

«Ви можете самі все організувати. Знайти саджанці та організувати процес висадки біля кожної школи, приміром, і всюди, де є можливість. А можна підключатися до наших ділянок - де є відкриті майданчики, де буде вже підготовлена земля, інвентар і все інше», - сказала Крисюк. 

За її словами, також можна виступити співорганізатором і запросити волонтерів, оскільки важливо все архівувати за допомогою фото та відео. Згодом буде видана книга та відео, що розповсюджуватиметься в усьому світі. 

Присутній на прес-конференції засновник ділового клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук сказав, що ідея створення проекту виникла у відповідь на глобальні виклики зміни клімату, які стоять перед людством. Крім того, для України це можливість заявити про себе як про соціально відповідального партнера. «Виклик номер один у світі - це кліматичні зміни. Мені здається, що зараз ідеальний час показати всьому світу, що Україна може йти попереду всієї планети, не просто просити, а може дати», - сказав він. 

Гайдайчук зазначив, що після того, як засновник і беззмінний президент Всесвітнього економічного форуму в Давосі Клаус Шваб заявив про необхідність висадити трильйон дерев до 2030 року, багато країн взяли на себе зобов'язання по 200-300 млн дерев висадити протягом 10 років. Якщо наша країна покаже реальні дії, то це створить позитивний імідж на міжнародній арені. 

«Уявіть, якщо Україна 20 березня зробить планетарний флешмоб, не лише всередині країни, але й по всьому світу зробити такий жест - висадити кілька мільйонів дерев, і ми покажемо всьому світу: поки ви заявляєте й плануєте на десятки років, Україна взяла й зробила це через два місяці після Давосу», - підкреслив він. 

Проект ініційовано діловим клубом «CEO Club Ukraine» спільно з «Книгою рекордів України». Як повідомляв УНІАН, 21-24 січня в швейцарському Давосі проходив Всесвітній економічний форум за участю української делегації. Вперше за піввікову історію економічного форуму в Давосі визначено, що п'ять найбільших світових ризиків є екологічними. Йдеться про кліматичні катастрофи, втрати біорізноманіття та руйнування наземних і водних екосистем. Вчені зі Швейцарії дійшли висновку, що найефективніший спосіб боротьби з глобальним потеплінням - саджати багато дерев: трильйон, а можливо й більше.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ВЫ НЕ ЗНАЕТЕ уКРОВ
    30 января 2020
    АГА! ВЫСАДЯТ ТЫСЯЧУ ДЕРЕВЬЕВ, А ПРОКУКАРЕКАЮТ ПРО МИЛЛИОН! ВЫ ЧТО, уКРОВ НЕ ЗНАЕТЕ?
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
При всей как бы похожести болезней, в наше время от короновируса за 25 недель не умрёт даже миллиона. Человек сгорал от испанки максимум за 2-3 дня и кашлял кровью. Причём умирали в основном молодые и здоровые, а не старые и больные. А сейчас течение болезни не меньше 2 недель. И о кашляющих кровью я не слышала и не читала. Современный вирус опасен, но до испанки ему, слава богу, безумно далеко. Хотя писали, что один американский исследователь возродил вирус испанки. И не дай боже, кто-то выдержит его в окружающую среду. Это будет... Даже представлять не хочу.
Весёлый Роджер
В Америке точно НЕТ! А вот Хайфа и проэбалтка - ДА! Очень много "обиженных" б. военных занимаются тут русофобством! Кому звания не дали, кого за крысятничество выгнали. Ты явно второе!
Елена
Шуток не понимаешь?Ты смотри как всякие разные если куда нибудь в должность высокую или ещё куда на хлебное место то он здоровенный здоровяк в плане здоровья и грамотный грамотняк для этого хлебного местечка,аки как наш Роджер,а если возьмут его за попу правоохранительные органы,за кражу там или ещё что,то он самый больной на свете человек и вообще неподсуден,так вот и я схохмила,понимать нужно,не всё буквально читать нужно, серьезный ты наш человек,.Слава Украине!Шутки если не понимаешь,то это плохо.
Весёлый Роджер
Ты свинорылая мразь от вопроса не уходи! Ссылки давай, где я писал или точную(!) фразу как я писал о своёй раскошной жизни! Я так понимаю, для тебя все твои суседи, шо съездили в Турцию или Египет -богатеи несусветные? А те шо ездили в Наш Крым кто? А можэ наоборот - это ты нащеброд кальсонный и завистливый? Решивший за счёт предательства запанувати на старости лет? Вот так всё просто!?
Илья
Украинцы доказали обратное! И непросто доказали , на поток поставили лепку вождей из дерьма! Благо материал всегда под рукой.
Луна-2
У меня вопрос - для чего был нужен карантин ?и еще вопрос - а что делать прибывшим из- за границы зарабитчанам? их- что отправить обратно?- ведь работы здесь никакой нет..Об этом надо было думать ,когда отрывали людей от заработков . И еще вопрос - чем их лечить в случае массового коронавируса? Лекарств нет Масок -тоже нет . дЕНЬГИ НА ИСХОДЕ .Работы здесь нет ....кризис.
Елена
Луночка, терпение у меня не железное,я ведь дорогая моя могу и не сдержаться,хотя думаю это лишь мешает наши с вами добрым чувствам,вы же простая русская баба и этим гордитесь,я верю и знаю что вы как женщина хорошая и человечная ,любите свою Родину,чтите историю и не любите врагов своей страны, я это понимаю и поддерживаю ,но то что вы не видите очевидные вещи,тоже не виню, понимаю.Всего хорошего Луночка, соблюдайте меры по не распространению короновируса, берегите себя и своих близких.