В Україні дефіцит "пакунків малюка"
Обществоfrankivsk.znaj.ua20 июля 2020

В Україні дефіцит "пакунків малюка"

В Україні виник дефіцит "пакунків малюка" для допомоги породіллям. Про це розповіли у сюжеті каналу "Третя студія".

Повідомляється, що через затримку тендерів в Україні скасували закупівлю "пакунків малюка", які видають жінкам після народження дитини. Цей пакет видається в пологовому будинку і в ньому знаходяться речі, які допомагають жінкам доглядати за дитиною.

Проте в даний момент "пакунків малюка" вже не вистачає. Замість них видають довідку, яку необхідно віднести в управління соціального захисту. Там обіцяють повідомити, коли з'являться пакети з допомогою.

На Івано-Франківщині "пакунки малюка" є і їх повинно вистачити до серпня. Однак ними забезпечені не всі райони. Наприклад, у Коломиї "пакунки малюка" вже закінчилися.

"Якщо не видали "пакунок малюка" при народженні дитини, то жінка отримує довідку в пологовому будинку, що вона не отримала "пакунок малюка" і з цією довідкою звертається в місцевий структурний підрозділ соціального захисту, де вона зареєстрована, і в цьому підрозділі соціального захисту їй видадуть цей "пакунок малюка", коли він буде", - прокоментував заступник директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Степан Микіцей.

Крім цього, породіллям, які не отримали "пакунок малюка" обіцяють виплатити грошову компенсацію, еквівалентну його вартості. Однак не всі мами з цим згодні, адже на їх думку в пакеті допомоги зібрані дійсно необхідні речі.

"В ньому потрібні речі, ті, які можливо не планувала купувати, але вони були. Входять різні дрібниці: ножиці для обрізання нігтів, щіточки, шампуні, мило дитяче, рушничок, ковдрочка… Хороші речі, і якісні" - розповіла молода мама Любов.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
Бабушка я...детка, седовласая старушка я...СТУДЕНТКА 70-х...
ГОНИТЕ КРИСТИНКУ ПРОЧЬ
ЮВЕНТУС БЕЗ КРИСТИНКИ-РАСТОПЫРКИ ИГРАЛ НАМНОГО ЛУЧШЕ И ИНТЕРЕСНЕЕ!
АНАКОНДЫЧ ТЫ ГДЕ
СКАКУАСЫ! ЗОВИТЕ АНАКОНДЫЧА НАЗАД! ПАДАЙТЕ НА КОЛЕНИ, ПРОСИТЕ ПРОЩЕНИЯ! ЦЕЛУЙТЕ ЕГО ЛАСКОВО В ЗАД, НУ ПОЛИЖЕТЕ ТАМ ГДЕ ПРИКАЖЕТ, ПОСОСЁТЕ, МОЖЕТ И ПРОСТИТ, ВЕРНЁТСЯ. НЕТ? У АМЕРИКИ С ЙЕВРОПОЙ ВКУСНЕЕ? НЕ ПОДАВИТЕСЬ КАЛОМ, ГОВНОЕДЫ!
Игбун Хохлов
Потому что, есть те, кто ЕБА, и есть те, кого ЕБА. Жители скакуасии относятся ко вторым.
СЛАВА СКАКУАСАМ
ВКУШАЙТЕ ЙЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ, СКАКУАСЫ! НЕ ЗА ЭТО ЛИ СКАКАЛИ? АНАКОНДЫЧ ГОВОРИЛ: ,,РАНО НАМ ЕЩЁ.,, НЕ ПОВЕРИЛИ. СКИНУЛИ. ЖРИТЕ ТЕПЕРЬ ЧТО ДАЮТ!
гость
Украину развалят или сделают федеративной бандеровцы. Выступления в Тернопольской, Волынской и т.д. областях показатель. Правильно, пора заканчивать вакханалию. Иначе скатимся к беспорядкам США.
гость
А какое ЕБА мать их дело? Не хер со своим свиным рылом лезть в наш калашный ряд.