Обществоukrainepravo.com3 янв.

В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ ЗАПРОВАДИТИ ІНСТИТУТ ШКІЛЬНИХ ОМБУДСМЕНІВ

Для для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Києва провели тренінг «Навчання шкільних омбудсманів». Захід організовано Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер». У цій частині тренінгу його учасники дізналися про національні та міжнародні механізми захисту прав дитини. Також представники Секретаріату Уповноваженого ознайомили дітей з історією виникнення інституту українського омбудсмана, його повноваженнями і діяльністю. Набуті під час тренінгу знання старшокласники мали змогу закріпити, виконуючи практичні вправи та завдання. Крім того, за результатами тренінгу учасники напрацювали і презентували ідеї заходів та проектів для популяризації прав дитини серед своїх однолітків і створення інституту шкільних омбудсманів в Україні.

💬 Последние комментарии
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...
Все пропало
А по телефону нельзя провести переговоры? И что за переговоры такие? Ну, Путин про международное право, российский Крым и общую историю рассказывать будет, а Зеленский будет слушать и не соглашаться, но что-то конкретное противопоставить этим утверждениям не сможет. Квалификация плохая.