В Україні є власне виробництво костюмів біозахисту багаторазового використання європейської якості
Обществоwww.unian.ua09 мая 2020

В Україні є власне виробництво костюмів біозахисту багаторазового використання європейської якості

На сьогодні забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) є пріоритетним в країні. Однією із причин високої захворюваності медперсоналу на COVID-19 в Україні є те, що медики не завжди захищені якісним одягом, який повинен відповідати вимогам нормативних документів і стовідсотково виконувати всі свої функції з захисту. Передбачаючи невідкладну потребу лікарів у високоякісному захисному одязі, ще до початку введення карантину, підприємство «Київгума» (Україна, м. Бровари) реанімувала власні потужності з виробництва цього продукту, адже у 80-х роках минулого століття виготовляла протичумні костюми. Тепер метою було розробити біологічний захист, який відповідав би українським та гармонізованим європейським стандартам.   Використовуючи свій досвід та сучасні європейські  технології, в співпраці з військовими фахівцями, епідеміологами та вірусологами, в найкоротші терміни «Київгума» розробила та запустила у виробництво інноваційний матеріал GumaTexTM, унікально стійкий до просочення рідин, біологічних речовин та багаторазової дезінфекції. На його основі були розроблені нові моделі захисного одягу багаторазового використання для запобігання розповсюдження інфекцій при лікуванні хворих та для захисту медперсоналу при епідеміях і пандеміях. Була підібрана оптимальна рецептура та запроваджена німецька технологія виготовлення тканини, розроблені нормативна, конструкторська та технологічна документації, виготовлені оснастка та пристрої, виконаний комплекс необхідних тестувань, придбано додаткове обладнання для виготовлення та герметизації швів. У власній лабораторії, акредитованій НААУ за стандартом ДСТУ ISO/IEC, були проведені випробування тканини GumaTexTM  і виробів із неї.

Під час незалежних до клінічних та клінічних випробувань, було встановлено, що захисні костюми виробництва «Київгума», завдяки унікальній тканині, елементам конструкції та запатентованій технології виготовлення,   мають найвищий рівень біологічного захисту, повністю відповідають сучасним вимогам міжнародної медичної практики та своєму призначенню. Запроваджена на підприємстві система управляння якістю, відповідає вимогам українського стандарту ДСТУ  EN ISO 13485:2016, а також вимогам європейського стандарту EN ISO 13485:2016, що підтверджується сертифікацією від нотифікованого європейського органу  TÜV AUSTRIA. Важливо відзначити, що з точки зору раціонального використання ЗІЗ, багаторазові захисні костюми більш доцільні, ніж одноразові, оскільки мають тривалий термін використання та витримують понад 100 циклів дезінфекції найпоширенішими засобами.  Завдяки допомозі військових лікарів та волонтерів, які брали безпосередню участь в розробці та польових випробуваннях, «Київгума» в найкоротші терміни налагодила виробництво, а завдяки підтримці благодійних фондів, серійні партії захисного одягу вже широко використовуються у всіх регіонах України. В підсумку,  Україна має власний високоякісний  медичний одяг біологічного захисту, з вітчизняної сировини, виготовлений вітчизняним виробником та який відповідає європейським стандартам якості.

1 комментарий

Написать комментарий
  • гость
    09 мая 2020
    Какой идиот это писал? Его падлюку в одноразовый костюм и очаг заболевания. Ну где таких долбодятлов берут.
    Ответить
💬 Последние комментарии
кипчак
Еще недавно полицейский, убивающий чернокожего в США был нормой, а убийцы- героями и вот - на тебе, через 100 лет ситуация может развернуться на 180 градусов. Даже не представляю, что может предотвратить такой сценарий. В СССР культивировалась дружба народов, но достаточно было подкормить в разных его концах группы продажных подонков и он развалился как карточный домик и легко удавалось накручивать один народ против другого, а в США все строилось на крови, насилии, унижении, поэтому даже накручивать не нужно. После таких "мирных" протестов, протестанты настолько почувствуют силу, что будут повторять акции до полного изгнания белых. Практика показывает, что восставшим после этого бывает только хуже, видим это даже на примере Украины - разбегаются и разъезжаются специалисты,порядочные люди, все громится, разрушается, разворовывается, а пануют бандиты, мародеры и языкатые ловкачи и перевертни. Можно было бы злорадствовать, потому что США начали с того, что угнетали местное население Америки, а заканчивают тем, что гнобят всю планету Земля, вроде справедливость торжествует, но остается одна проблема - наличие ядерного оружия. Пора их, так называемой элите, искать место, где прятаться и уносить не только ноги, но и свою ядерную кнопку с мятежной территории.
Юг
И шо, она еешо не продана?
НЕГРЫ ИЛИ НЕ НЕГРЫ
В США НЕГРАМ ЗАПРЕТИЛИ НАЗЫВАТЬСЯ НЕГРАМИ. ЭТО НЕ РАСИЗМ?
Прекращай
Петро, ты даже память о погибших в тот злополучный день ухитрился обгадить своими мерзкими комментариями, причем все твои комменты разместил под разными флагами. Некрасиво ты себя ведешь! Когда прекратишь эти свои потуги на значительность?
Игбун Хохлов
Ты много видел лембергских петухов у станка? Они Сталина ненавидят за то, что он им автобусный завод - гигант построил. Там же работать надо. Вот просрать - другое дело. Это они умеют.
мм
Лишь бы по Европам кататься... МИД уже давно бесполезный орган...((
мм
Вот тебе на....)))