Обществоvsviti.com.ua20 янв.

В Україні хочуть боротися з корупцією в дитсадках

nk_hauz/-mrrnoxnt3r8yq40rjhw.jpg

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який покликаний боротися з корупцією при зарахуванні дітей до дитячих садків. Документ передбачає чітко встановлені норми щодо черговості зарахування дітей до навчальних закладів.

Як повідомляє ВСВІТІ, днями у парламенті зареєстрували законопроект №4604. Його автори зазначають, що документ має на меті закріпити порядок зарахування дітей до дошкільних закладів освіти у межах територіальної доступності до їх місця проживання, а також знизити корупційні ризики, які пов’язані із цим процесом.

Згідно документа, до дитсадків у першу чергу зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу дошкільної освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому дошкільному закладі, чи дітьми працівників цього закладу дошкільної освіти. У другу чергу на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу дошкільної освіти.

На думку експертів, якщо законопроект підтримають, то чимало людей можуть виявитися дискримінованими. Зокрема йдеться про дітей, чиї батьки винаймають житло, маючи прописку в зовсім іншому місці.

💬 Последние комментарии
Клуб конюхов и оФФициантов
Путин поднял цену на Украинскую цибулю !
нищеброд, ДавайДасвиданья!
уже 3автра "безробітні українці не зможуть оформити субсидію" - именно за это и стоял Майдан, сугс!
Ке
Медведчук вообще от реальности отбился, кто в здравом уме мог ожидать от Зелени другого? да ладно? Идиоты?
Серж
Грабит Киев гымэрыка, как и ограбила Ирак, Ливию, Югославию, и иже с ними.
Путин - Император всея 3емли
как будем делить Америку ? по честному или как всегда ? по Шарикову... Арабский мир и чёрный BLM Интернационал уже готовы к переменам !!!
Сергей.
Зубченко, Вы очень злой.
кизяковые ааккумуляторы Роджера
Весёлый Дрочер как всегда "багатиэ дупкой" и не может понять почему обещанные цэ 200 лет, не позволяют работать спутникам на орбите годами, даже в условиях космоса - комфортных для полупроводников... об этом «Исследования NREL, около 0,5% в год.». как всегда скромно умалчивает . Незачем нищему заробитчанину с тремя классами церковно-приходской школы на плантациях клубники,яблок,помидоров забивать себе голову всякой чепухой, тем более ставить опасные эксперименты с китайскими литиевыеми аккумуляторами разработок времён СССР