В Україні хочуть боротися з корупцією в дитсадках
Обществоvsviti.com.ua20 января 2021

В Україні хочуть боротися з корупцією в дитсадках

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який покликаний боротися з корупцією при зарахуванні дітей до дитячих садків. Документ передбачає чітко встановлені норми щодо черговості зарахування дітей до навчальних закладів.

Як повідомляє ВСВІТІ, днями у парламенті зареєстрували законопроект №4604. Його автори зазначають, що документ має на меті закріпити порядок зарахування дітей до дошкільних закладів освіти у межах територіальної доступності до їх місця проживання, а також знизити корупційні ризики, які пов’язані із цим процесом.

Згідно документа, до дитсадків у першу чергу зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу дошкільної освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому дошкільному закладі, чи дітьми працівників цього закладу дошкільної освіти. У другу чергу на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу дошкільної освіти.

На думку експертів, якщо законопроект підтримають, то чимало людей можуть виявитися дискримінованими. Зокрема йдеться про дітей, чиї батьки винаймають житло, маючи прописку в зовсім іншому місці.

Написать комментарий