Обществоday.kyiv.ua12 июл.

В Україні хочуть створити пам'ятник-символ українським мандрівникам

nk_hauz/-mel0grwcijh0lvsezz_.jpg

Учасники європейської мотоекспедиції створять пам’ятний знак – символ українських мандрівників.

Цього року Київський міський автомотоклуб (КМАМК) ініціює створення пам’ятного знаку в Україні. П’ять каменів, які було взято з п’яти крайніх точок Європи, поєднають в одну брилу, як пам’ятку українського вільного духу та волі.

У 2016 році відбулася мотоекспедиція навколо Європи «У пошуках українського сліду», довжиною 32 000 км. Український спортсмен, президент КМАМК Сергій Малик проїхав разом із командою 29 країн.

Вони 90 днів шукали маловідомих українців, які зробили вагомий внесок та мали відношення до формування сьогоденної Європи. Це саме ті українці, які залишились поза межами класично-історичного піару.

Коли рушали в подорож, мандрівники взяли з собою п’ять каменів із географічного центру Європи (село Ділове в Рахівському районі Закарпатської області) з написами українською, норвезькою, португальською, іспанською, французькою, італійською та англійською мовами.

Перший камінь було встановлено у найпівнічнішій точці Європи – мисі Нордкап. Другий мандрівники залишили у Франції (півострів Бретань), а третій –у найзахіднішій точці Португалії, Європи і в цілому Євразійського континенту, що видається в Атлантичний океан – на мисі Рок. Четвертий камінь знайшов своє місце в історичній місцевості Іспанії, у місті Таріфа. П’ятий учасники мотоекспедиції залишили у Портопало-ді-Капо-Пассеро, в провінції Сіракуза (Італія), яка є найпівденнішим населеним пунктом Сицилії.

З кожної крайньої точки Європи, назад до України, повернулася частинка того краю – по такому ж самому каменю, з яких вже у цьому році буде складено пам’ятний знак.

Повернулися до України і малюнки дітей АТО, які пройшли усі країни мотоекспедиції, отримавши відмітки Ватикану, Константинопольського та Чорногірського Патріархатів, а також Санти. Наразі ці 138 ілюстрацій готують до виставки, яка запланована в день відкриття пам’ятного знаку.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .