Обществоday.kyiv.uaJul 12

В Україні хочуть створити пам'ятник-символ українським мандрівникам

nk_hauz/-mel0grwcijh0lvsezz_.jpg

Учасники європейської мотоекспедиції створять пам’ятний знак – символ українських мандрівників.

Цього року Київський міський автомотоклуб (КМАМК) ініціює створення пам’ятного знаку в Україні. П’ять каменів, які було взято з п’яти крайніх точок Європи, поєднають в одну брилу, як пам’ятку українського вільного духу та волі.

У 2016 році відбулася мотоекспедиція навколо Європи «У пошуках українського сліду», довжиною 32 000 км. Український спортсмен, президент КМАМК Сергій Малик проїхав разом із командою 29 країн.

Вони 90 днів шукали маловідомих українців, які зробили вагомий внесок та мали відношення до формування сьогоденної Європи. Це саме ті українці, які залишились поза межами класично-історичного піару.

Коли рушали в подорож, мандрівники взяли з собою п’ять каменів із географічного центру Європи (село Ділове в Рахівському районі Закарпатської області) з написами українською, норвезькою, португальською, іспанською, французькою, італійською та англійською мовами.

Перший камінь було встановлено у найпівнічнішій точці Європи – мисі Нордкап. Другий мандрівники залишили у Франції (півострів Бретань), а третій –у найзахіднішій точці Португалії, Європи і в цілому Євразійського континенту, що видається в Атлантичний океан – на мисі Рок. Четвертий камінь знайшов своє місце в історичній місцевості Іспанії, у місті Таріфа. П’ятий учасники мотоекспедиції залишили у Портопало-ді-Капо-Пассеро, в провінції Сіракуза (Італія), яка є найпівденнішим населеним пунктом Сицилії.

З кожної крайньої точки Європи, назад до України, повернулася частинка того краю – по такому ж самому каменю, з яких вже у цьому році буде складено пам’ятний знак.

Повернулися до України і малюнки дітей АТО, які пройшли усі країни мотоекспедиції, отримавши відмітки Ватикану, Константинопольського та Чорногірського Патріархатів, а також Санти. Наразі ці 138 ілюстрацій готують до виставки, яка запланована в день відкриття пам’ятного знаку.

💬 Последние комментарии
Хулиган
Не против ЕС, а против Польши, Венгрии, Чехии и Словакии. В Польше живут люди, которые не умеют принимать решений. Кто ж им виноват, что они не умеют думать.
Макс
Взять петра , поставить раком , и зажать соски в тиски .И нещадно жарить в сраку - петр загнется от тоски . .
Будет что будет
Думаю, что будет война с целью окончательной зачистки Восточной Европы. Для растущего населения благополучной Западной Европы нужно больше жизненного пространства. План Ост называется.
Одессит
Я надеюсь, что реакция России, о которой так настойчиво предупреждают, это славное русское войско по левому берегу Днепра и мы, русские, на исконно русских землях от Одессы и до Харькова незамедлительно сможем вернутся домой в Россию-Матушку.
Отож
NATOвские базы на территории Украины превращают ее в мишень для ракет с обеих сторон. Оно нам надо?
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Ты трохи не въезжаешь! К примеру, у тебя на столе лежит платежка, тебе надо её сегодня оплатить, а пришёл идиот-губошлёп и навалил тебе старых платёжек за прошлый год(ы)! ВСЁ - ты не найдешь свою, сегодня, а завтра тебе уже будет штраф! Так понятнее. Вот примерно так учат пиндосы этих тварей тролей пропа_Хандонов хунты, как забивать херней форумы, чтобы только их читали! Ты думаешь, зря запор-заднемотор тут постит на 2 листа свои русофобные высеры - тоже самое, засрать народу мозги.
Авторские статьи
Авторские статьи5ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи6ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи7ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи7ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи7ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи8ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи8ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи9ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи10ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1