Обществоwww.ukrinform.ua28 окт.

В Україні мільйон людей планують висадити за день мільйон дерев

nk_hauz/97GBVVK7g.jpeg

У суботу, 30 жовтня, по всій території України відбудеться масштабна екологічна акція "Висадження дерев 1 млн людей за одну добу" в рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet.

Про це Укрінформу повідомили організатори акції.

Як зазначається у пресрелізі, який є в розпорядженні агентства, збір учасників розпочнеться о 12:00, а старт акції відбудеться о 13:00 на центральній локації в Національному ботанічному саду імені Гришка в Києві, де перші дерева висадять ініціатори проєкту – Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук.

Планується, що о 13:10 до участі в акції долучаться високопосадовці та поважні гості: Ольга Стефанішина – віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Роман Абрамовський, міністр захисту довкілля та природних ресурсів; Еміне Джапарова, перша заступниця міністра закордонних справ; Вадим Гутцайт – міністр молоді і спорту; державний секретар Кабінету Міністрів Олександр Ярема та інші.

Взяти участь в акції також запрошено послів іноземних країн в Україні (14 послів підтвердили участь), народних депутатів, генерального директора Нафтогазу, голову Держлісагентства тощо.

Як зазначають організатори, о 13:30 кожен журналіст, запрошений на захід, матиме можливість висадити "Алею правди" із власним підписом телеканалу.

О 15:00-16:00 відбудеться онлайн-марафон включень учасників з різних областей. У прямих включеннях співорганізатори з різних куточків України будуть розповідати, як проходить акція в їхньому регіоні, та вітати учасників з усієї країни.

О 16:30 розпочнеться підрахунок висаджених дерев по всій території України та висадка мільйонного дерева з ВІП-гостем, а також оголошення рекорду.

"Загалом в цей день на території Ботсаду буде висаджено близько 100 дерев, а по всіх регіонах, разом з Києвом, планується мільйон. Це фіксуватиметься в прямому ефірі", – йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, місією проєкту є відновлення екосистеми Землі та об’єднання людей планети – 100 млн дерев та 100 млн людей до 2023 року.

Організатором проєкту Greening of the Planet є благодійний фонд "Озеленення України", засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine. Захід здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів.

Акція "1 млн дерев за одну добу у 100 країнах світу" проходила 10 квітня 2021 року у 110 країнах світу. Загальна кількість учасників – 2 145 493, а кількість висаджених дерев – 5 544 679.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .