Обществоwww.unian.ua4 нояб.

В Україні можуть ввести штрафи за цькування на роботі

Ініціаторами виступили нардепи від "Слуги народу", "Опозиційної платформи - За життя" та групи "Довіра".

nk_hauz/-mleqzuvtmk42goijf7q.jpg

У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо протидії мобінгу (№4306). Текст законопроекту розміщено на сайті парламенту.

Його авторами є ряд депутатів від "Слуги народу", "Опозиційної платформи - За життя" та групи "Довіра".

Законопроектом пропонується доповнити Кодекс новою статтею 173-5 "Мобінг (цькування)".

У ній встановлюється, що мобінг, тобто діяння учасників трудових відносин, які полягають у психологічному, економічному насильстві, у тому числі, із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно працівника підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, виду діяльності і галузевої належності, а також стосовно осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами або особами, які працюють за трудовим договором з фізичними особами стосовно інших учасників трудових відносин з метою приниження їх людської гідності за певними ознаками, створення стосовно них напруженої, ворожої, образливої атмосфери та/або примушування учасника трудових відносин до зміни місця роботи. За такі передбачено покарання у вигляді накладення штрафу від 100 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1 тис. 700 грн до 2 тис. 550 грн) або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Якщо такі дії були вчинені групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, то це тягне за собою накладення штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3 тис. 400 до 5 тис. 100 грн) або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.

Якщо такі дії спричинили шкоду психічному здоров’ю учаснику трудових відносин, це тягне за собою таке ж покарання.

Також законопроектом, зокрема, у законі України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні" дається визначення мобінгу та описуються його ознаки.

💬 Последние комментарии
---
?????? ты на чем?
---
гуантанамо находится на территории Кубы и США платит за это Кубе. Это не мешает америке содержать там тюрьму ,которую они просто не могут содержать внутри штатов-тюрьма нелегальная и о этом знают ВСЕ.А насчет благоденствия друзей США-друзья друзьями а где коренное население америки? И как там появились негры(представители негропеоидной рассы) из континента Африка.В каком году были сняты ограничения по цвету кожи в США? Когда США собирается *отдать * штат Техас ,как незаконно захваченный путем военного вторжения,законному владельцу этих территорий государству Мексика? Имеет ли право РФ так же поступать с Крымом как США с Тхасом?
Неянки
Доля індіанців відома всьому світу
Елена
Благодаря им ты сидишь в интернете , ещё и гавкаешь на них,почти все друзья и союзники США богатые ,кроме там КНДР ,Кубы и всяких там Сомали,это факт,в Америке всё есть, скоро и Роджер туда поедет,на базу в Гуантанамо,там его вылечат от пьянства,за одно и тебя е,чтобы меньше пистел, на них,посидишь годик,по воешь на Луну,одумаешься,за одно и Ще не вмерлу будешь там петь,утроми вечером,а по праздникам и в обед и Роджер на пару ч тобой петь будет,дуетом.
Гiсть
Зачитает что-то тупое, а не красивое.
е
По словам Елены под управлением америкосов Украина развивается, теперь тут все счастливы от развала страны и предприятий, у всех денег девать некуда (точнее понятия не имеют за что первое заплатить при таких тарифах).. Настало щастя у елен распродающих ВСЕ подчистую...
Елена
По словам Роджера он поднял уровень жизни россиян,теперь там счастье все летают на курорты ,у всех автомобили новые и дорогие., настало ЩАСТЯ ,в крайнем случае роджерам