В Україні можуть з’явитися центри надання культурних послуг
Обществоwww.ukrinform.ua9 дней назад

В Україні можуть з’явитися центри надання культурних послуг

Заступник міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода вважає, що в умовах децентралізації територіальні громади здатні краще за інші органи розвивати питання культури та традицій.

Як передає Укрінформ, про це він сказав 9 вересня під час публічного обговорення "Культура в умовах децентралізації".

«В умовах децентралізації краще за самі громади розвивати питання культури, традицій не можуть інші органи. Тому основний акцент і в повноваженнях, і в ресурсах буде робитися на підтримку громад, які мають бути першими осередками, першими тими культурними стільниками, де формується і культура, і там же – основна інфраструктура, яка забезпечує надання отих послуг, які, можливо, будуть іти через ці культурні центри,» – зазначив Негода.

У цьому контексті він відзначив ініціативу Міністерства культури та інформаційної політики щодо створення культурних центрів.

«Оскільки протягом останніх років ми багато говоримо про центри надання адміністративних послуг, то потрібно, щоб у нас з’явилися й центри надання культурних послуг. Тому що навіть перелік об’єктів, який на сьогодні є, наприклад, у сільській громаді, які розкидані в різних місцях, означає, що ця інфраструктура не досить ефективно використовується», – зауважив урядовець.

Як повідомляв Укрінформ, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час публічного обговорення "Культура в умовах децентралізації" заявив, що відомство пропонує у проєкті Державного бюджету на 2021 рік збільшити фінансування сфери культури на 50%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
777
Похоже,что бритты в своих лабораториях изготовили настолько слабую подделку "новичка",что даже Певчик от нее не пострадала.
ссср
упс...
ссср
а шо там искать. все понятно
ссср
там пустое место...
ссср
огого
777
Не забывайте: люди в своей массе голосовали не ЗА Зеленского,но ПРОТИВ Порошенко. Поэтому в основном никто особых надежд на него не возлагал. Подозреваю,что Зеленский уже не рад роли президента,которая для него - как "чемодан без ручки",- трудно нести,но жалко бросить. Конечно Ющенка,у которого рейтинг упал до 2,5% он все же не переплюнет. И все же любой на его месте облегченно вздохнул бы,избавившись от столь тяжелой ноши.
ВЕСЁЛОМУ РОДЖЕРУ НА ЗАМЕТКУ
ПОСТОЯННО ПЕРЕВОДИШЬ СТРЕЛКИ, ХАМИШЬ БЕЗУДЕРЖНО, НЕ УМЕЕШЬ КРАТКО ИЗЛАГАТЬ СВОИ МЫСЛИ, НЕУЁМНАЯ ЛЮБОВЬ К СЕБЕ ЛЮБИМОМУ, ВСЁ ЭТО - ПАРАНОЙЯ С ШИЗОФРЕНИЕЙ, ПЕРЕХОДЯЩАЯ В МАНИЮ ВЕЛИЧИЯ! ЛЕЧИТЬСЯ ТЕБЕ НУЖНО, ЛЮБЕЗНЫЙ СУДАРЬ!
Авторские статьи
Политика7 часов назад
Святослав Пискун: "Американская послиха из генпрокуратуры не вылазит" 1
Политика11 часов назад
Адвокат Януковича требует от ГБР обнародовать информацию о том, как Турчинов, Яценюк и Порошенко сдали Крым 2
Геополитика17 часов назад
«Закрыть с запада»: Лукашенко объявил об усилении защиты границ с Литвой и Польшей
Геополитика18 часов назад
Черногорское лицемерие Европы
Политика19 часов назад
«Зелен виноград». «Слуги народа» идут к поражению на местных выборах на Западной Украине 1
Политика20 часов назад
Оппозиционному журналисту Дмитрию Васильцу сожгли дом. Зеленский и посол США молчат 1
Геополитика20 часов назад
Анатолий Вассерман: «Отравление» Навального – это операция Трампа против Германии
События в мире21 час назад
ВИДЕООБОРЗЕНИЕ: приветствие невидимок от Байдена, досадный ляп председателя Европарламента и рукоприкладство президента Гвинеи
Политикадень назад
Директивное управление Украиной