В Україні необхідно створити більше 2 мільйонів гектарів нових лісів
Обществоwww.ukrinform.ua04 июня 2021

В Україні необхідно створити більше 2 мільйонів гектарів нових лісів

Збільшення лісистості України є однією з важливих задач держави, яка прописана у Стратегії екологічної політики України на період до 2030 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

«Українські ліси - це 16% території країни. Однак, за європейськими рекомендаціями, оптимальним є покажчик не менше 20%. Для цього в Україні необхідно створити більше двох мільйонів гектарів нових лісів. При цьому заліснення не повинне здійснюватися на унікальних степових ділянках - адже степові екосистеми є домівкою для сотень рідкісних та зникаючих видів флори та фауни і охороняються на рівні всієї Європи», - ідеться у повідомленні.

У міністерстві вважають, що одним із шляхів збільшення лісистісті України є збереження самосійних лісів, які виросли за останні декілька десятків років на землях, виведених із сільськогосподарського використання. За попередніми підрахунками експертів та науковців, може йтися про 300 - 500 000 гектарів таких лісів.

«Для прикладу, фахівці лабораторії Нових інформаційних технологій УкрНДІЛГА за допомогою даних дистанційного зондування землі виявили, що лише в межах одного колишнього Семенівського району Чернігівської області знаходиться більше 8500 га таких лісів. Це трохи більше, ніж увесь Івано-Франківськ та складає близько 6% загальної площі та 9% площі лісів району», - зазначають у Міндовкілля.

У міністерстві підкреслюють, що збереження самосійних лісів шляхом надання їм відповідного статусу дозволить не тільки зробити Україні свій внесок у глобальну боротьбу зі зміною клімату, але й збереже для громад місця відпочинку, збору грибів та ягід.

«Більше того, створення та догляд гектару лісу коштує декілька десятків тисяч гривень, тому це буде і економія сотень мільйонів гривень державних коштів», - наголошують у Міндовкілля.

Міністерство відтепер при розробці стратегічних документів усіх рівнів планує вказувати на необхідність збереження самосійних лісів. У відомстві готові провести заходи з їх ідентифікації на землях державної та комунальної власності.

Міністерство спільно з Держлісагенством готує документи щодо передачі таких лісів державним лісогосподарським підприємствам, а також спільно з Комітетом Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування ініціює зміни у законодавство для надання відповідного статусу самосійним лісам.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Предупрежден и вооружен
Вовка с Аваковым у тупых чухов зброю забрали! Вовка ж предупреждал быдло, что не лох!
Весёлый Роджер
Эй Шмуля пердуще, ты свой возраст времён Мыкиты и кукурузы другим не приписывай! Ты какую-то херню написал, тебя уже никто не воспринимает тут - ты ТУПОЕ завистливое БРЕХЛО - которое НИГДЕ не было! Ты лучше про свои татушки на сраке расскажи , как там, ляхи-клиенты, коди тоби, на твоей дешёвой АЗС имеют, не шлепают тоби по ляжкам за бандеровские лозунги? «Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.» Писня пыдара-путаны Шмули, спивается упервые: «Ах АЗС, АЗС, шум в голове, Мы кажется встречались где-то? наверняка! А Он улыбается всем... нет, только тебе, но как-то не взаправду и очень издалека…»
Весёлый Роджер
Ты бы Шмулю_Елен пропахандона побачил, ты бы тоже сказал - шо цэ бабушка, а то дедушка, в ворованных засцанных голубых кальсонах 2-ой свежести, а поверх до колен, красные кружевные майданные труселя – ой .лядь, ой ля-ля. Вот такие вот дела!
Весёлый Роджер
Ну дай хотя бы мои фразы про это? Ну дэ...? Опять ты нагло ВРЁШЬ Шмуля сцука и тильки обсераешь тут всех щирым гивном! Уже не я один тебе об этом пишу! НИ на один вопрос ты по теме не отвечаешь, а только увиливаешь от вопросов и переводишь на Россию! При чём тут Россия - ты мразь никак не напишешь про успехи пиндоколонии писли проплаченного пиндосами майдана! Дэ инвестиции тварь, ты же орал на майдане громче всех про них, про новые дороги и заводы, и наконец - ЭЙ падлюка брехливая - А вот самый простой вопрос - Дэ вакцина от панов? ВСЁ тварь заткнулся! Язык у сраку убежал!
3020
Может кто-то ещё верит, что Кличко с этой же или подобной вартой, возглавлял "мирные" протесты в феврале 2014 в Киеве?
см
я думал это девушка
Авторские статьи