Обществоvseosvita.uaSep 13

В Україні планують масштабний розвиток інфраструктури вищої освіти

nk_hauz/WldKfxInR.jpeg

П'ятирічний проєкт «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» – один з кроків до продовження якісних перетворень в освіті.

Задля створення ефективної, якісної та прозорої вищої освіти в Україні, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет і директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Аруп Банерджі підписали Угоду про позику щодо фінансування інвестиційного проєкту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» у розмірі 200 млн доларів США. Про це повідомляє #МОН.

Якість вищої освіти і розвиток наукового та інноваційного потенціалу університетів мають інтегрувати у себе найкращі міжнародні практики. Впевнений, що саме цей п'ятирічний проєкт – один з кроків до продовження якісних перетворень в освітній сфері, – зазначив Сергій #Шкарлет.

За словами очільника МОНу, системна трансформація вищої освіти вимагає часу, і важливою у цьому процесі є підтримка широкого кола стейкхолдерів сфери, зокрема й міжнародних партнерів.

Основні напрями спрямування фінансових ресурсів у межах проєкту:

  1. підтримка об'єднаних університетів – тих закладів, які ініціюють процедури злиття для ефективнішої організації навчання та викладання;
  2. інвестиційна підтримка закладів вищої освіти, які демонструють достатній потенціал для розвитку та ефективність управлінських процесів;
  3. розбудова цифрової інфраструктури та цифрових рішень для #ЗВО – від закупівель мультимедійного обладнання до цифровізації процесів управління та оцінювання навчальних досягнень.
💬 Последние комментарии
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И выбран новый человек: "одним из 450 депутатов Государственной Думы нового созыва станет Анатолий Вассерман".
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повели себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Макс
Однако представители трудящихся масс плохо стали вести себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Гость
Контролеры и совсем не исчезли, у них портативные валидаторы и квитанционная книжка для штрафов. Если не знаете, зачем пишите?
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повили себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.