Обществоwww.unn.com.ua13 янв.

В Україні планують перезавантажити профспілковий рух

nk_hauz/-lysqpcmnvpehzyhttmh.jpg

В Україні планують модернізувати і перезавантажити профспілковий рух та вибудувати соціальний діалог на нових засадах. Про це повідомила голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

"Профспілки потрібні й будуть. Але не такі як у СРСР, а такі як у Європі. Потрібно перезавантажити профспілковий рух, вибудувати соціальний діалог на нових засадах, де для профспілок і громадянського суспільства будуть чесні правила гри. Потрібно модернізувати профспілкову архітектуру в країні. Розпочнемо з нуля, перезавантажимо. Але перед цим наведемо порядок",- написала Третьякова.

Третьякова розповіла, що в них є багато ідей щодо будівництва принципово нової моделі профспілок в Україні - найсучаснішої й найпрогресивнішої у Європі.

"Профспілка буде людиноцентричною, а не кишеньоцентричною для її босів. Профспілки стануть партнерами працівникам, захисниками їх прав. Профспілки стануть прозорими, звітуватимуть людям за кожну "копійку внесків", а їх "боси" будуть декларувати свої статки як депутати. Профспілки зосередяться на боротьбі за ваші права і рівень зарплати, а не на політиканстві", - зазначила Третьякова.

Також, Третьякова наголосила, що профспілки матимуть нове молоде обличчя і не нагадуватимуть політбюро ЦК КПРС.

"Профспілки, їх взаємодія з людьми та державою, роботодавцями буде діджиталізована, конструктивна та швидка. Запрошуємо до співпраці", - додала вона.

💬 Последние комментарии
е
Я тебе, дуре уже писал, что и за стеб отвечать надо! Надо, ссыкло!
е
Это что за набор слов? Так где ты было когда он был в Афгане? Че молчишь?))
Еврика
Слабо? Если слабо, то и сидеть на жопе нужно ровно.
Антиелена
Очередной аргументированный ответ, дурилка желто-синяя бестолковая! Смотри список стран!
Еврика
Донбассу нужно вырабатывать собственную либеральную политическую повестку. Во-первых, громко заявить о своем суверенном праве на территорию. Во-вторых, громко заявить о своих правах. В третьих, любить Америку как родину и образец и выдающейся борьбы человеческого духа за свободу. В итоге получает донбасский национализм, а донбасские националисты могут легко убивать фашистов, то есть бандеровцев.
Антиелена
Смотри список стран! А свое сочувствие засунь в свою желто-синюю жопу! Кстати, у тебя какая половина жопы синяя, а какая желтая? Поменяй местами, может и увидишь то, что хочешь.
Зепадло
Все блять для вонючей Гейропы. Сколько можно это делать. Вот ублюдки!