В Україні планують створити Державний реєстр географічних назв
Обществоsud.ua13 сентября 2020

В Україні планують створити Державний реєстр географічних назв

Уряд на черговому засіданні 9 вересня схвалив законопроект, який зобов’язує створення Державного реєстру географічних назв, забезпечуючи таким чином відкритість відомостей про назви географічних об’єктів. Про це повідомляє пресцентр Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«9 вересня на черговому засіданні Уряд схвалив законопроект, який забезпечує відкритість відомостей про назви географічних об’єктів, безкоштовний та вільний доступ до відомостей Державного реєстру географічних назв та визначає держателя та адміністратора Реєстру», — сказано у повідомленні.

 Зокрема, документ врегульовує питання:

  • здійснення державного управління у сфері діяльності, пов’язаної із встановленням, унормуванням, обліком, реєстрацією, використанням та збереженням географічних назв;
  • створення та ведення Державного реєстру географічних назв в електронному вигляді, здійснення заходів з його програмного та технологічного забезпечення, захисту даних, ведення обліку і державної реєстрації географічних назв та доступу до відомостей Державного реєстру географічних назв відповідно до законодавства.
Написать комментарий