В Україні планують видавати готелям і садибам спеціальний знак чистоти
Обществоshotam.info17 мая 2020

В Україні планують видавати готелям і садибам спеціальний знак чистоти

В України пропонують запровадити спеціальний знак для готелів, санаторіїв, садиб сільського туризму – “Чисте та безпечне”. Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що з такою ініціативою виступив Комітет з туризму Торгово-промислової палати України за підтримки громадських організацій Visit Ukraine, Асоціації індустрії гостинності та об’єднання Спільноти гостинності, передає Travel Press Club у Facebook.

Хто може отримати?

Знак може безкоштовно видаватися тим, хто згоден виконувати та дотримуватися методичних рекомендацій чи правил гігієни та чистоти, які затвердить Державне агентство розвитку туризму України та МОЗ України.

Представники туристичної галузі переконані, що знак “Чисте та безпечне” зможе зміцнити довіру туристів до місця призначення. Планується, що список таких готелів, санаторіїв та садиб сільського туризму кожен турист зможе побачити на сайті Міністерства культури та інформаційної політики, Торгово-промислової палати України, а також на сайтах туроператорів.

Стежити за дотриманням правил чистоти й безпеки в закладах розміщення, які матимуть знак, пропонують самим туристам, а не спеціальним комісіям – своїми відгуками, як на популярних сервісах бронювання житла. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
При де Голле,Шарль де Голль
Елена
Каких таких своих расстреливали?Тебя вот падлу ,суку продажную не расстреляли ,ха,ты такой же свой ,как Роджер Украине,ха,а интересно сколько при де Голое собственных граждан замордовали в подвалах?Своих ,французов и совсем не фашистов,не знаешь ублюдочный пидарас?не знаешь,а Пиз..лишь как Геббельс,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
7
Геращенко Ира это глупое существо , и этим она подчеркнула кто она , и кто во власти Украины это норма жизни хунты
Игбун Хохлов
Это символ страны!!!
Игбун Хохлов
Чурка тупая, они депортировали СВОИХ граждан немецкого происхождения. Кстати, америкосы депортировали ГРАЖДАН США японского происхождения.
-
Ночная бабочка на украинской монете? зэбилы уже ипанулись вкрай
голову лечить нужно
Вот уроды! Сравнили х#й с пальцем! Ваш сралин депортировал СВОИХ граждан, а тут пишут о послевоенном состоянии дел и отношения к ВРАГУ. если у вас ВРАГ=СВОЙ тогда все ясно. Как можно не понять людей которые пострадали из за зверств не цев и потеряли родных и из злобы тех же немцев расстреляли? Но когда ссылали и расстреливали по приказу сралина СВОИХ сограждан, то это по мнению этого писаки нормально.