В Україні почнеться осінній призов
Обществоmolbuk.ua03 сентября 2020

В Україні почнеться осінній призов

В Україні оголошують черговий строковий призов.

Про це повідомляє Чернівецький військкомат.

Відповідно до Указу Президента України, призов громадян України на строкову військову службу починається 01 жовтня 2020 року та триватиме впродовж жовтня – грудня 2020 р.

Громадянам України, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призова на строкову військову службу, мають прибути на призовну дільницю, яка знаходиться за адресою: вул. Головна, 119 (Чернівецький міський військовий комісаріат).

Громадяни, які не отримали повісток про призов на строкову військову службу, зобов’язані прибути до призовної дільниці впродовж 10 днів з дня початку призова, визначеного Указом Президента України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Молодец .немного не в рифму -но в тему )))
Елена
Роджер- Зачетный виршомаз! Браво !
Весёлый Роджер
«На майдане становится тише, Тает быстрое время чудес. До свиданья воскресший Бандера, Возвращайся в загробный свой лес. До свиданье майдан до свиданье, Европейское счастье прощай! Пожелай скакунам на прощанье, Печенюшек с сальцом, пожелай! приспів: Расстаёмся друзья, остаётся в дупе злоба, Под себя, зачем было нам срать - печенюшки от Нуланд не брать! Надо было терпеть - печенюшки от Нуланд не есть! До свиданья Москва, до свиданья И работа в России - прощай, Пожелай нам смокчать на прощанье, У пиндосов, тупых, пожелай! приспів. (С)»
ера
Женщина, поющая с чужого голоса....Спасибо...ПРОСВЯТИЛ...
Гость
Не гадь петро
уКРЫ ЗАВИДУЮТ
укры завидуют что у Великой России есть Лидер Страны, а в украине - пидор сраный кэруэ краиною. И не один он там такой!
Кот Матроскин
Производство остановить, производителей расстрелять. Или я чего-то не понял?
Авторские статьи