Обществоnua.in.uaJul 19

В Україні похолодає до +21 градуса: синоптики назвали дату

nk_hauz/-mev4cxkmxg414rjgfhk.png

В Україні найближчим часом почне холодати. Температура повітря знизиться до +21 градуса.

Про це повідомляє Українського гідрометцентру.

Завтра, 19 липня, температура повітря почне знижуватися у західних областях країни. Збити спеку також допоможуть зливи, які завтра прогнозують на заході та півночі Україні. У понеділок на термометрах в західних областях буде від +24 до +26, на решті території температура залишатиметься вищою +30 градусів.

У вівторок, 20 липня, температура повітря на заході України місцями знизиться до +21 градуса, а на півночі стовпчики термометрів опустяться до +25. У південні області прийдуть дощі, але на температуру повітря це не вплине.

Впродовж тижня температура буде знижуватися й у решті областей. Так, вже 23 липня, найвищою позначкою на термометрах українців буде +27 — у південних областях. На решті території температура повітря коливатиметься від +21 до +24 градусів. Опадів у п’ятницю вже не прогнозують.

💬 Последние комментарии
е
А это вопрос к украинским властям почему они данный вопрос игнорировали... Спроси Ющенко, для него ведь Голодомор и пчелы были важнее данного вопроса....
Каменяр
Це на сьогодні Росія постійно піднімається з коліно-ліктьової пози, в яку її поставив Путін
е
Поостой ответ: что с тобой будет делать полиция, если ты её требование остановится продолжишь движение на своём авто? Правильно, начнёт преследовать и...откроет огонь если ты продолжаешь не реагировать на требования остановки.. Даже если ни в чем не виноват! Дошло, тупенький???
Каменяр
В Росію їхати найближчим часом не збираюсь. Були плани зробити круїз по Волзі в 2014-16 роках ( дружина родом з Поволжя) разом з дітьми. Але зараз в дурдом їхати не плануємо взагалі.
УПС
Смешно. Прототип Тони Старка стал ТОНИ СТАРКОМ. Одно но - СТАРК хоть что то создавал а этот ЧТО? Все его проекты убыточны бу га га га. Откуда кеш? От государства от НАСА. ВЕСЬ ПРАЗДНИК ОПЛАЧИВАЮТ АМЕРИКАСКИЕ НАЛОГОПЛАТИЛЬЩИКИ УВЫ.
Каменяр
За що розстріляли в 2012 рибаків в азовському морі, кому вони загрожували?
Каменяр
За що розстріляли в 2012 рибаків в азовському морі, кому вони загрожували?
Авторские статьи