В Україні посилять контроль за роботою поліції
Обществоpodrobnosti.ua05 июня 2020

В Україні посилять контроль за роботою поліції

"Поліцейське свавілля!", - цю фразу ми чуємо все частіше. За статистикою, щороку в Україні збільшується кількість звернень через побиття під час затримання. І хоча для того, щоб потрапити до реформованої Нацполіції треба здати безліч іспитів, перевертні у погонах - не зникають.

Що з цим робити - сьогодні думали очільники всіх силових відомств. Чи вирішили бодай щось?

Стріляли над головою, надівали протигази та кілька разів гвалтували. Звістка про знущання над жінкою та чоловіком у Кагарлику облетіла всю Україну. Тоді перевертнів у погонах затримали, а весь відділок місцевої поліції розформували.

Ірина Венедиктова, генеральний прокурор України:

З одного боку, критику абсолютно нелюдського поводження працівників Нацполіції з особою, яку викликали як свідка з приводу крадіжок майна, а потім із застосуванням сили побили і згвалтували прямо в службовому кабінеті. З іншого боку - продемонстровано злагоджену професійну дію прокурорів регіональної прокуратури, слідчих ДБР та оперативних працівників департаменту внутрішньої безпеки національної поліції.

Та якщо цей випадок став широко відомим, то левова частина знущань з боку правоохоронців залишається в тіні. Від початку року до поліції надійшло 10 звернень від громадян, які зазнали катувань під час затримання. Україна посідає третє місце серед європейських країн з найменшою кількістю покарань поліцейських, які перевищили службові повноваження. Нас випереджають лише Росія та Туреччина. Для того, аби збільшити контроль над поліцейськими, у Міністерстві внутрішніх справ пропонують розширити онлайн-реєстрацію затриманих.

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України:

Вона повноцінно працює зараз лише в чотирьох містах, в інших ми маємо перехідний стан. Працює зараз адекватно вона у Дніпрі, Херсоні, Кропивницькому і Сарнах. Зазначену систему ми плануємо поширити не лише на ІТТ, а на всі підрозділи поліції. "Кастаді рекордс" - що це? Гарантування прав і свобод і недоторканості людини, яка звернулася, була запрошена, або доставлена до поліцейського відділку, або приміщення поліції.

У Мінюсті ж планують серед іншого запровадити боді-камери для правоохоронців. Особливо - для співробітників СІЗО та тюрем.

Денис Малюська, міністр юстиції України:

Ми будемо підвищувати заробітні плати, щоб хоч трохи зробити їх конкурентними на ринку праці і щоб до нас не потрапляли люди за остаточним принципом. Ми будемо розвивати систему електронних скарг - вона вже поступово починає працювати там, де є доступ до мережі інтернет, там, де в пенітенціарній системі, в тюрмах є належний зв'язок.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Ошибаешься краса ты наша-сс вумная ...В красноярском крае едят свинину и сало солят из свинины и вообще пельмени делают со свининой.. я тебе а расскажу случай Едем мы самолетом из Кемерово в МОСКВУ -самолетом -дело было где-то в 80-90 -годы.. в общем в этот промежуток нагрузили нас родичи -уу кошмар - мед в сумке..сало в чемодане траяпки отправили посылкой...Ачемодан с салом был не поднять в Москве мама попросила помочь одного мужчину донести чемодан. Тот донес и говорит угу такой тяжелый-что же вы везете - мать возьми и скажи -Золото -тот посмотрел на нас и говорит - никому не говорите что золото - люди всякие бывают - Ох потом мы хохотали ВОт так- то -Между прочим в Сибирской глубинке свиней выращивают охотнее чем коров .Так что не надо о предпочтении..
Елена
Курсанты не фарцевали твою мать,там чуть что сразу нафиг, дослуживать в арию солдатом , нечего дискредитировать образ советского курсанта,я же твоё афганское прошлое, героическое не трогаю, ошибалась немного,но признала ошибку и неправоту свою,имею силу ,волю и мозг признаваться в своих ошибках, заблуждениях ,и не стесняюсь этого., потому что прекрасно всё понимаю,ну в крайнем случае так думаю,что понимаю.
Елена
А вот козлоослик,ну подобные ему ту страну то угрохали,вщент, захотелось им видите ли кофе в Париже попить,ну это фигурально выражаясь, захотелось сдадкой жизни,чтобы всё приватизировать и быть хозяевами жизни,ну воти результат,а я Родину не предавала,служила и служу образно говоря ей,просто той прошлой нет , служу образно говоря настоящей и будущей ,не продаюсь я не зтри ящика тушёнки и печеночног паштета,ни за всё золото мира,есть такая натура людей,патриоты,вот к ней я и отношусь, роджерам этого не понять,они идейные борцы за денежные знаки, разница очевидна.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Шмуля,так укусно готовили Гуся в ресторане "Першотравневый"? Где гроши брал на ресторан падла, фарцевал чем? Или ты уже не помнишь ни шиша. Ну за тёплое место ты же хорошую взятку сунул? И не тушёнкой! Не так ли!
Луна-2
Привет Ро- да меня разозлило все это .. Особенно статья о снятии пенсий, как раз по госпоже Третьяковой
Елена
Ты меня не понял,я же пошутила,я же на минутку уходила, ругаться козлоослик не хорошо,парик с головы сползёт,ха .
Луна-2
так -то песня и тем более чья...КОМСОМОЛЬСКАЯ- ВСЕ -СОЮЗНАЯ.тЫ ЖЕ У НАС НАЦИСТКА.Так какого х-ра вспоминаешь коммуняцкие песни -свои выдумывай ...ТИПА -украина в огне ее слава и воля.. мы пойдем все в европу за счастьем,..сама придумай дальше Привет краса ты наша ...