В Україні посилять захист журналістів
Обществоlan.od.ua06 февраля 2021

В Україні посилять захист журналістів

Верховна рада ухвалила в цілому закон № 3633 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України відносно посилення відповідальності за вчинення кримінальних злочинів проти журналістів».

  Документ підтримав 341 народний депутат. Так, за незаконне вилучення у журналістів зібраних ними матеріалів штрафуватимуть на суму від 8,5 до 17 тис. грн. Раніше штраф за таке правопорушення складав 850 грн. За спробу впливу на журналіста для запобігання виконання їм професійних обов’язків каратимуть штрафом від 17 до 34 тис. грн. Раніше це було передбачено штрафом у розмірі 3,4 тис. грн. За такі правопорушення, здійснені посадовцями, будуть карати штрафом в розмірі від 34 до 51 тис. грн.

  Також документ передбачає покарання у виді від 7 до 14 років позбавлення волі за загрозу журналістові вбивством, насильством, знищенням або ушкодженням його майна. Те саме стосується погроз близьким родичам і членам сім'ї журналіста, умисного нанесення побоїв легкої, середньої тяжкості або тяжких тілесних ушкоджень у зв’язку зі здійсненням законної професійної діяльності, скоєних повторно або за попередньою змовою групою осіб або організованою групою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"Где деньги,Зин?" Явный гибрид Хлестакова с Маниловым. Что еще нас ждет? Коробочка, Держиморда,Плюшкин или все-таки Тяпкин с Ляпкиным?
999
"Прости их,Господи,ибо не ведают,что творят". (Новый Завет). Коллаборанты - это те,кто работает по указке Дж.Байдена и временной поверенной посольства США.
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....