В Україні презентували Конституцію для наймолодших
Обществоwww.ukrinform.ua28 июня 2020

В Україні презентували Конституцію для наймолодших

В Україні презентували видання «Проста Конституція» для дітей.

Про це повідомляє Офіс Президента.

"Рік тому Президент Володимир Зеленський підтримав чудову ідею – створити Конституцію України для наймолодших. І ось результат – «Проста Конституція». Дуже важливо, щоб діти змалечку в простій і привабливій для них формі вивчали основи демократичної держави та знали свої права", - йдеться у повідомленні.

В ОП подякували за реалізацію проєкту видавництву «Основи».

Це видання Конституції України з ілюстраціями, веселими діалогами та коментарями.

"У такому форматі ви точно не очікуєте побачити офіційний документ, але саме тому діти не зможуть відірвати від нього очей. «Просту Конституцію» діти гортатимуть, розглядатимуть ілюстрації, думатимуть над текстами і відтак зрозуміють правила, за якими живе наша держава", - зазначили у видавництві.

До проєкту долучилися автор текстів Юрій Кошмарченко, ілюстратори зі студії WE BAD, юристка Катерина Бусол та психолог Марія Мельник.

Проєкт підтримав Офіс Президента України, який розповсюджуватиме видання у школи та бібліотеки України, аби діти змалку розуміли, як і чому Конституція впливає на життя.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Реальность бога - это потрясающе... хохочу...
Сергій
1) 19-25 це, цілком можливо, тиждень з п'ятниці по четвер, отже, аж ніяк не свідоцтво того, що це фейк! 2) Ну і головне : якщо це фейк, то звідки взялися відповідь на нього.? http://www.personal-plus.net/143/187.html Щотижневик «Персонал плюс» № 44 (143) 2-8 листопада 2005 року. Як бачимо, тут тиждень теж починається із середи по вівторок. У кожного щотижневика свій тиждень. А щодо нумерації, то 141 - це номер не той, що тижні рахує. Так, дійсно, у Змі наразі пишуть, що Турчинов намагається зачистити інформаційний простір від компромктуючої його статті, але навряд чи це йому вдасться, особливо, з огляду на відповідь Сергія Плачинди.
Елена
А ШварцеНеггер кто? Черный негр из Австрии перекрасившийся в белого?ха.
Гость
А "Турчинов-изверг и Порошенко-изверг, они оба убийцы детей и мирного населения Донбасса... отчего эти негодяи не в тюрьме? ... а "полиция не реагирует на публичный призыв к убийству людей по национальному признаку. ... ч. 2 ст. 129 УК Украины (угроза убийством, совершенная членом организованной группы) или хотя бы ст. 295 УК Украины (призывы к совершению действий, угрожающих общественному порядку)".
Елена
Роджер ты дурак.какая связь?что за выводы, болезнь у тебя усугубляется,ха.
Гость
НЕГОДЯЙСТВО... НЕГОДЯЙСТВО... НЕГОДЯЙСТВО...
Гость
И доктора, врача, мед.работника (Петра Михальчевского)... за решётку...