Обществоhmarochos.kiev.ua6 июн.

В Україні презентували перший у світі онлайн-проєкт про батьків ЛГБТ-людей

Проєкт дозволить пережити досвід батьків, які зрозуміли своїх дітей попри стереотипи про гомосексуальну орієнтацію.

nk_hauz/-m951ssrkhdwvvlln8to.jpg

В Україні презентували перший у світі інтерактивний онлайн-проєкт, що дозволить кожному прожити досвід батьків, які дізналися про гомосексуальну орієнтацію своїх дітей, та прийняли її попри стереотипні уявлення. Хештег компанії — слова батьків #яприймаютебе.

«Музей прийняття» створили громадські організації «Гендер Зед», «Інша», «КиївПрайд», «Ліга», «Сфера», «Освітній центр з прав людини у Львові». Проєкт підтримали Національний демократичний інститут (США) в Україні, уряди Великої Британії та Швеції. Дизайн, ідея та розробка кампанії належить діджитал-креативній агенції ISD Group.

nk_hauz/-m951w2xysuvupaejgd6.jpg

Поки на сайті «Музею прийняття» лише два мікрофільми-історії, де мами Даши та Діми розповідають, як випадково дізналися про орієнтацію своїх дітей. Мета проєкту — розпочати діалог про прийняття в суспільстві.

«Тема камінг-ауту дуже складна для більшості представників ЛГБТ-спільноти, а особливо камінг-аут близькій людині. Ми знаємо багато прикладів, коли далекі знайомі та друзі дізнаються про орієнтацію в першу чергу, а родичі — в останню. Для близьких це дуже болючий досвід», — зазначив Андрій Міщенко, керівник творчої групи в ISD Group

Проєкт продовжив кампанію «Різні.Рівні», спрямовану на підтримку ЛГБТ-людей. Ініціативу можна підтримати та розповісти свої історії прийняття у соцмережах із хештегом #яприймаютебе.

💬 Последние комментарии
---
каким боком и где это видно???
---
потому что они словяне.
Флорин Курта
Кто или что дает тебе право навешивать ярлыки суперэтносов на другие народы?
Флорин Курта
А почему ты решил, что поляки, например, славяне?
---
если бы Россия напала на Украину то была бы война а не ато и оос.Это по конституции Украины.Все просто -нет войны -нет агрессии
---
не сходится ни как-на счет злобы тут мы всем фору дадим,о культуре я вообще молчу-у нас сплошная чернуха и гнет.,а умственная ограниченость-это натыкаться на грабли на которые натыкались другие и давно поставили предупреждающие знаки возле этих граблей.К стати по чему французы не празднуют день великой буржуазной рэволюции?? День взятия Бастилии празднуют а день рэволюции нет.Свобода.Равенство.Братство...а не празднуют.Почему?? Может они умственно отсталые или злобные??
Каменяр
На рахунок позиції України по Мінським угодам - знову брехня, яка поширюється кремлівськими пропагандистами. Вибори на окупованих територіях можливо проводити лише виключно по українським законах, по українській Конституції. І в виборах не мають права приймати бандити ЛНР і ДНР, найманці, які прийшли з РФ та різних Сербій, Бразилій, Осетій і Абхазій, а також ті, хто отримав російське громадянство та ГОЛОСУВАВ НА ВИБОРАХ В РФ. ФЕЙС-КОНТРОЛЬ обовязковий!!!
Авторские статьи