В Україні презентували перший у світі онлайн-проєкт про батьків ЛГБТ-людей
Обществоhmarochos.kiev.ua06 июня 2020

В Україні презентували перший у світі онлайн-проєкт про батьків ЛГБТ-людей

Проєкт дозволить пережити досвід батьків, які зрозуміли своїх дітей попри стереотипи про гомосексуальну орієнтацію.

В Україні презентували перший у світі інтерактивний онлайн-проєкт, що дозволить кожному прожити досвід батьків, які дізналися про гомосексуальну орієнтацію своїх дітей, та прийняли її попри стереотипні уявлення. Хештег компанії — слова батьків #яприймаютебе.

«Музей прийняття» створили громадські організації «Гендер Зед», «Інша», «КиївПрайд», «Ліга», «Сфера», «Освітній центр з прав людини у Львові». Проєкт підтримали Національний демократичний інститут (США) в Україні, уряди Великої Британії та Швеції. Дизайн, ідея та розробка кампанії належить діджитал-креативній агенції ISD Group.

Поки на сайті «Музею прийняття» лише два мікрофільми-історії, де мами Даши та Діми розповідають, як випадково дізналися про орієнтацію своїх дітей. Мета проєкту — розпочати діалог про прийняття в суспільстві.

«Тема камінг-ауту дуже складна для більшості представників ЛГБТ-спільноти, а особливо камінг-аут близькій людині. Ми знаємо багато прикладів, коли далекі знайомі та друзі дізнаються про орієнтацію в першу чергу, а родичі — в останню. Для близьких це дуже болючий досвід», — зазначив Андрій Міщенко, керівник творчої групи в ISD Group

Проєкт продовжив кампанію «Різні.Рівні», спрямовану на підтримку ЛГБТ-людей. Ініціативу можна підтримати та розповісти свої історії прийняття у соцмережах із хештегом #яприймаютебе.

Написать комментарий