Обществоwww.ukrinform.uaOct 14

В Україні презентували сервіс “Кандидати на долоні”

nk_hauz/-mj_dvxcwnqswu468bnq.png

Аналітики ІТ-компанії YouControl зібрали оприлюднену в державних реєстрах та ЗМІ інформацію про кандидатів на місцевих виборах і створили сервіс “Кандидати на долоні”.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це розповів засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман.

“Крім того, що ми просто проаналізували та зібрали зведену статистику, ми ще зробили таке рішення, яким кожен може скористатися безкоштовно. Воно називається “Кандидат на долоні”. Мова йде про кандидатів на позицію мера, і наразі ми зібрали інформацію тільки про кандидатів у мери Києва. Але всі кандидати саме по Києву вже проаналізовані”, - зазначив Мільман.

Він додав, що сервіс буде поповнюватися інформацією про кандидатів в інших містах.

Сервіс доступний на сайті YouControl.com.ua. Вибравши опцію “Перевір кандидата”, можна на карті можна обрати кандидатів з різних регіонів і побачити інформацію про них, яка стосується біографії, політичної діяльності, зв’язків з олігархами або політичними силами.

“Це робиться для того, щоб ви, приймаючи рішення, за кого голосувати, мали достатньо інформації для цього вибору. І, що головне, ця інформація певною мірою характеризує як минулу діяльність кандидата, так і може надати нам можливість прогнозувати, як буде людина діяти в майбутньому”, - розповів Мільман.

Він уточнив, що інформацію аналітики збирають з офіційних джерел, зокрема з Єдиного реєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців, декларацій, даних МВС, даних про нерухомість. Також додається інформація, оприлюднена у ЗМІ.

Аналітик VoxCheck Анастасія Іванцова, своєю чергою, порадила для перевірки свого кандидата подивитися, чи є у нього бізнес і чи пов’язаний він із фінансово-промисловими групами.

“У реєстрі Центральної виборчої комісії ви можете подивитися, чи балотувався кандидат раніше і від якої партії, можливо, він був спостерігачем на виборах від якоїсь партії або офіційно фінансував якусь із партій. Це все дасть дуже хороший бекграунд для того, щоб знати, з якими політичними поглядами працювала та чи інша особа”, - зазначила Іванцова.

Крім того, вона рекомендує перевірити декларацію кандидата, якщо він був чиновником, а також промоніторити висловлювання і відповідність обіцянок кандидата майбутнім повноваженням.

Як повідомлялося, Верховна Рада призначила на неділю, 25 жовтня, чергові місцеві вибори в Україні.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Украинцы - это порода скота. Какие отношения могут быть между венграми (румынами, словаками, чехами, поляками) и скотом?
Существо вопроса
Йо! Гуцул - это и есть настоящий славянин.
Весёлый Роджер
Я все понял, наш Шмуля Сруля – ПАРХАТЫЙ ГУЦУЛ!!! То-то у него «сильная» така сображаловка – ЙоЕЙ!!! «….регион, где живут гуцулы, румыны, венгры и евреи,…»
Существо вопроса
Кто вообще придумал этих венгров? В Венгрии нет никаких финно-угров! Только язык! Бедлам!
Весёлый Роджер
«Елена -08 декабря 2018- Мировой конфликт связанный с агрессией орды решит госдеп. Причем очень быстро и конкретно.Не позволит США Орде с 2 процентами мирового ввп устанавливать свои правила игры на планете Земля.Головокружение от блицкрига на Украине закончиться для орды очередным мировым позором по сценарию более печальному и кровавому чем разал СССР 91 года...Пружина критически сжата и развязка для русского мира будет трагической и очень быстрой...» «Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперед. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберег свою жизнь… Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут…. Виктор Янукович, осталось 24 часа! Принимай это решение. Я решение принял…» (Украинский политик Арсений Яценюк приобрел в городе Майами штата Флорида 24 виллы стоимостью от 1 до 5 миллионов долларов. Сала МУДАКАМ майдана!!!) Сало уронили – хероям убийцам мало! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» P.S. Голодная, сожравшая всех ежей та бобров Россия, вышла на ПЯТОЕ место у Свите по ЭКСПОРТУ свинины!!! А каком месте вильнодупая эуропеидная колония, оккупированная запизденцами та пиндосами?
Весёлый Роджер
Это каким образом я это делаю? Эй мразь наёмная Шмуля Сруля - отвечай! Это тем, что указал цены на ХЛЕБ в "голодной Рашке" в ДВА РАЗА ниже чем у сытых эуропеидив? Этим? Или тем, что стали Русскую Ладу на ЗАЗе выпускать? Или тем, что Россия впервые за 100 лет вышла на ПЯТОЕ место в Мире по экспорту свинины? А щирые долбоэбы даже в ТОП-100 не вошли? Этим? Ну ты и мразь поганая Шмуля, пердун ты продажный! Пидзаборный ты пархатый высерышь! Щоб у тебя от мацы несварение було!
З ПОКРАЩАННЯМ ВАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ ВАС, уКРАИНЦИ!!!