В Україні пропонують ввести військову службу за призовом осіб з числа резервістів
Обществоenovosty.com19 февраля 2021

В Україні пропонують ввести військову службу за призовом осіб з числа резервістів

Верховній Раді пропонують ввести військову службу за призовом осіб з числа резервістів в особливий період.

Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував парламенту прийняти в цілому проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов’язку і ведення військового обліку, інформують Економічні новини.

Законопроект №3553 був поданий ще в травні 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським. Згідно з документом, парламенту пропонують ввести військову службу за призовом осіб з числа резервістів в особливий період. Таким призовникам будуть надані трудові, освітні та соціально-правові гарантії.

Законопроект також передбачає вдосконалення порядку здійснення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, в тому числі введення військового обліку резервістів, визначення органів його ведення і їх повноважень.

Також згідно з документом, в Україні хочуть створити замість військових комісаріатів територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Крім того, пропонують ввести новий розмір штрафів за порушення військового обов’язку призовниками і військовозобов’язаними.

Написать комментарий
Авторские статьи