В Україні проведуть екологічну акцію зі збору сміття на берегах річок
Обществоwww.ukrinform.ua18 сентября 2020

В Україні проведуть екологічну акцію зі збору сміття на берегах річок

У Києві та ще на 14 локаціях у різних регіонах України 19 вересня відбудеться масштабна екологічна акція зі збору сміття на берегах річок. 

Як передає кореспондент Укрінформ, про це повідомив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський під час зустрічі з журналістами з нагоди Міжнародного дня чистих берегів.

"Ми хочемо звернути увагу населення країни на те, що кожен може зробити дуже багато. Якщо кожна людина буде за собою прибирати, це буде найбільший внесок, який може зробити кожна людина. А ми, влада, повинні підтримати ці прагнення і, разом з органами місцевого самоврядування створити необхідну інфраструктуру", - зазначив міністр.

Абрамовський закликав учасників акції пройти нескладну реєстрацію у зв'язку з тим, що акція проводиться під час епідемії коронавірусної інфекції,

"Для чого вона (реєстрація - ред.) робиться? Для того, щоб розвести людей по локаціях, не створювати скупчення. Щоб прибрати якомога більше локацій, в першу чергу. Ну, і не в останню чергу, щоб запобігти зараженню людей коронавірусом. Люди будуть отримувати повідомлення, в якому місці, в якій локації збирати сміття", - наголосив він.

За словами міністра, такі акції будуть проводитися постійно, не тільки на Міжнародного дня чистих берегів.

"Ми, Міндовкілля, разом з громадськими та волонтерськими організаціями, плануємо хоча б раз в квартал проводити такі акції, підвищувати свідомість людей, залучати людей до процесу. Одночасно ми будемо стимулювати галузь збору і переробки відходів, стимулювати населення до роздільного збору сміття. Щоб потім це сміття переробляти, повторно використовувалася те, що можна, по системі ієрархії, яку ми хочемо ввести законом про управління відходами", - підкреслив він.

Міжнародний день чистих берегів проводиться по всьому світу одночасно з Всесвітнім днем прибирання. Цього дня мільйони людей в більше ніж 120 країнах збирають сміття на берегах річок, морів та океанів.

Міжнародний день чистих берегів був започаткований у 1986 році. Мета - привернути увагу до проблем засмічення відходами водних ресурсів, правильного поводження із відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості населення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Русский с китайцем братья навек, Крепнет единство народов и рас. Плечи расправил простой человек, С песней шагает в космический век, Пyтин с Цзиньпинем слушают нас. Припев: Москва - Пекин, Москва - Пекин, Идут, идут вперёд народы За светлый труд, за прочный мир Под знаменем свободы. Слышен на Волге голос Янцзы, Видят китайцы сиянье Кремля. Мы не боимся военной грозы, Воля народов сильнее грозы, Нашу победу славит Земля. Бойтесь пиндосы, жвачку жуя, В наших колоннах людей до х.я. ….»
Весёлый Роджер
Ось то да - цэ особенности запизденской житти: "Пийду Ханка москаля пидстрелю! А если вин тоби? -Так менэ то за шо?" Сало не роняем - ровными шматами заховаем тай переховаем!
Весёлый Роджер
Да ладно тебе, на фоне произведённых всего Т-72 около 30 000 - ТРИДЦАТИ тысяч!!! - эти 30, ну как бы, даже и не подарок, это так, жест доброй воли! Зато запчасти будут закупать ужо за денежку. Хотя может и не так? Всё же Сербия - наш союзник.
тт
жесть...
тт
Глупая внешняя политика США может толкнуть их в объятия друг-друга...
тт
Щедрая страна Россия!))
Весёлый Роджер
Да уж конечно Шмуля_Елена, куда мне до тебя! До твоих продуманных и главное ВЫВЕРЕННЫХ доводов против оппонента, когда ты проигрываешь ему: «Елена -09 июля 2020- Тебе петушара в жопу то хуй и засунуть ,по самые помидорные немогу,а в рот спермы налить три литра,погань уёбищная, потому что Украина идёт в Европу. …. Ты недое́бок хорошо пришибленный…» «Елена …. у меня яйца есть, хоть я и женщина,…» Особливо последнее – это главный твой ДОВОД в споре, про яйки и жинку! Ну и как апофеоз маразма – цэ вот ыщо твой ВЕСОМЫЙ довод: «Елена 13 сентября 2019 Значит гривна укрепляется, … А в это время в Орде доедают последних ёжиков,скоро на ужей и сверчков с саранчой перейдут.» Сала пиндоколонии мечтателей, ползущей с голой сракой до Эуропы раком!