Обществоwww.amazingukraine.proAug 5

В Україні реставрують експонати музею Пирогово

nk_hauz/2t8c5cM7g.jpeg

Відреставрують експонати і привернуть більше туристів. У Національному музеї архітектури та побуту України Мінкульт з меценатами підписав меморандум про його відродження.

Як передає Amazing Ukraine, про це йдеться у сюжеті “ТСН. Ранок”

Музей Пирогово займає площу понад 130 гектарів. Це комплекс, який зібрав усі етнографічні регіони України, разом з особливостями їх архітектури, ландшафту та предметів побуту починаючи з 16-того століття. А ще це найбільший в Європі музей під відкритим небом.

Вартість робіт поки невідома, адже проект ще розробляють, однак обіцяють розбудувати інфраструктуру музею, відновити унікальні будинки, млини та комунікації. Розпочати обіцяють з воріт до музею, там до Нового року має з’явитись облаштований вхід, стенди з інформацією та паркінг.

“Всюди, куди ми не кинемося, у нас дуже серйозні проблеми. Це комунікації. І до того часу, поки не будуть зроблені всі комунікації, поки не буде зроблена дорога. 50 років тут нічого з капітальних ремонтів не робилося”, — повідомила в.о генерального директора музею архітектури та побуту Оксана Повякель.

“Тут проектів, які треба міняти, — дуже багато. Так, щоб це виглядало сучасно, модерно, достойно і тоді події будуть сюди самі приїздити”, — підкреслив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Авторские статьи