Обществоwww.amazingukraine.pro5 авг.

В Україні реставрують експонати музею Пирогово

nk_hauz/2t8c5cM7g.jpeg

Відреставрують експонати і привернуть більше туристів. У Національному музеї архітектури та побуту України Мінкульт з меценатами підписав меморандум про його відродження.

Як передає Amazing Ukraine, про це йдеться у сюжеті “ТСН. Ранок”

Музей Пирогово займає площу понад 130 гектарів. Це комплекс, який зібрав усі етнографічні регіони України, разом з особливостями їх архітектури, ландшафту та предметів побуту починаючи з 16-того століття. А ще це найбільший в Європі музей під відкритим небом.

Вартість робіт поки невідома, адже проект ще розробляють, однак обіцяють розбудувати інфраструктуру музею, відновити унікальні будинки, млини та комунікації. Розпочати обіцяють з воріт до музею, там до Нового року має з’явитись облаштований вхід, стенди з інформацією та паркінг.

“Всюди, куди ми не кинемося, у нас дуже серйозні проблеми. Це комунікації. І до того часу, поки не будуть зроблені всі комунікації, поки не буде зроблена дорога. 50 років тут нічого з капітальних ремонтів не робилося”, — повідомила в.о генерального директора музею архітектури та побуту Оксана Повякель.

“Тут проектів, які треба міняти, — дуже багато. Так, щоб це виглядало сучасно, модерно, достойно і тоді події будуть сюди самі приїздити”, — підкреслив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

💬 Последние комментарии
Гость
Вот уебанище... сначала подписали Минское соглашение, а потом вместо того, чтобы прекратить войну 8 лет назад, почему-то приписывают вину Россию, которая ЕЩЕ НЕ НАПАДАЛА на Украину!!! Это просто реальное уебанство со сторон Киева!
е
ха.. т.е. УКАЗЫВАТЬ что делать тут можно только тебе? КАК ты к людям так и они к тебе.. ЗАПОМНИ, склеротичка тупая...
е
так это ж ТВОИ слова! шо правда глаза режет???
Елена
Ждуны должны понять, Украина отрезанный ломоть,вы этого ещё не осознали,с Западом мы не пропадём, будем жить каа все
Елена
Не указывай поц что мне делать и я не скажу куда тебе надо идти, без твоих ЦУ обойдусь.
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.