В Україні різко подорожчає телебачення
Обществоgsminfo.com.ua07 ноября 2020

В Україні різко подорожчає телебачення

Починаючи з нового 2021 року в нашій країні різко подорожчає телебачення, про що повідомили провідні медіагрупи України, включаючи ТОВ «Контент трейдинг» («Тріолан») та інші провайдери.

Чому провайдери підвищують ціни і наскільки конкретно вони виростуть

Концерн «1 + 1 media» заявив про перегляд своїх правил співпраці ще з вересня. Лінійна вартість каналів даної групи виросте приблизно на тридцять відсотків. Аналогічні плани висловили і інші медіа-групи. Слід зазначити, що вартість послуг змінюється щорічно. Ціна залежить від вартості телевізійного контенту, який надається медіагрупою і провайдерами, а також від вартості обслуговування необхідної інфраструктури. Виходячи з усього перерахованого, очікується, що вартість послуг для абонентів в наступному році підвищиться на двадцять відсотків.

Як правило, в основному провайдери підвищують ціни на підключення для нових абонентів. Головною причиною цього року стане підвищення роялті від медіагруп. Правда, зазвичай вартість підключення для абонентів підвищується раніше, ніж вартість самого контенту. Такої ж точки зору дотримується, зокрема, Наталія Клітна, голова правління Асоціації правовласників і постачальників контенту (АППК).

З точки зору абонента, за словами Клітної, це означає необхідність платити за доступ до каналів вітчизняних медіагруп приблизно тридцять гривень на місяць без урахування додаткового податку на додану вартість. Оскільки, як ми вже говорили, в ціну обслуговування входять також і інші витрати, плата за мінімальний пакет телеканалів в новому році не може бути менше, ніж дев’яносто дев’ять гривень на місяць. Зараз вона коливається в районі восьмидесяти п’яти – дев’яноста гривень на місяць.

Відзначимо, що це не останнє підвищення – в планах медіагруп підвищення вартості каналів до десяти доларів на місяць. Це при тому, що реклама нікуди не дінеться. Для порівняння, слід розуміти, що онлайновий кінотеатр Netflix, повністю вільний від рекламного контента, коштує вісім-дванадцять євро на місяць, що навіть з урахуванням прийдешнього незначного подорожчання ненабагато більше. Хто буде дивитися канали українських медіагруп з урахуванням все більшого поширення Smart-TV і онлайн-кінотеатрів – велике питання, так само як і те, яким чином вони будуть підтримувати конкурентоспроможність.

2 комментария

Написать комментарий
 • тт
  07 ноября 2020
  пипец. люди уходят в инет...
  Ответить
 • ЖидПархатый
  07 ноября 2020
  Как можно смотреть укромовно-пропагандонские помои,да ещё и платить за это?
  Ответить
💬 Последние комментарии
кипчак
Уйдет, куда денется. Проблема в том, что США так демонстрировала и декларировала свое превосходство над миром, что и бежать некуда - партнеры выдадут, с Китаем и Россией не дружил. Пока только цветочки, а могут наступить времена, когда придется думать о бегстве от бунтов и погромов всем богатеньким. Чтобы избежать этого необходимо срочно организовать войну, например руками Украины, что как видим по безумным заявлениям украинской власти на международных площадках с беспримерным постоянством,упорством и почти ежедневно. Их задача как можно скорее спровоцировать Россию, а потом США получает желаемое(не в первый раз) - все(Европа) воюют с Россией и разоряются, а США поднимается, процветает и командует выжившими.
Гость
Добрые язычники предложили варягу Феодора отдать своего сына Иоанна в жертву идолами. Феодор отказался. Добрые язычники забили вусмерть варяга Феодора и его сына Иоанна, и сожгли его дом. Какие добрые, неизмеримо добрее к людям.
е
Уважаемый, у свидомых память как у рыбок гуппи.. И в той жопе которая творится в стране они винят всех вокруг кроме себя..они уже не помнят майданные кричалки, не помнят про пенсии по 1000 евро и зп по 2000.. И оочень много другого.... А вам здоровья
В отставку ЗЕ
Пиздун
Гость
Евлампий -тупой идиот ! Гуманное язычество ! Тебя бы мудака в жертву давно бы язычники принесли ....
гость
В Краине минздрав уже давно занимается здоровьем населения - в смысле лишить его этого самого здоровья. Причём работает довольно успешно: население активно вымирает. Супрун неустанно контролирует, власти ей помогают.
Олелюб
Ожоги разной степени тяжести можно от неё получить наверняка.