Обществоbizua.org16 февр.

В Україні склали рейтинг найбільш затребуваних професій

nk_hauz/-m0afk4fizczup7qqaxt.jpg

У Державному центрі зайнятості Мінсоцполітики склали рейтинг найбільш затребуваних професій на внутрішньому ринку праці. Виходячи зі списку, роботодавцям не вистачає: швачок, слюсарів, електромонтерів.

У Державному центрі зайнятості назвали професії, які на даний момент мають найбільший попит серед роботодавців в Україні.

У списку лідирують робочі кваліфікації, серед яких оператори заправних станцій, монтери колій, токарі, трактористи, електрогазозварники, слюсарі, електромонтери, муляри і малярі.

“Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронці, офіціанти)”, – зазначено в офіційному повідомленні.

У сфері послуг потрібні також помічники вихователів, молодші медичні сестри, пекарі, бармени, соціальні працівники та перукарі.

“Стабільно високим залишається попит на професіоналів і фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, лікарів, вихователів, фармацевтів”, – повідомляють в Державному центрі зайнятості.

Спостерігається попит на вчителів, провізорів і інженерів різних галузей.

У Центрі також повідомляють, що серед професій з низькою кваліфікацією підсобні робітники, вантажники, прибиральники, двірники, укладальники-пакувальники, комірники, охоронці та працівники кухні.

nk_hauz/-m0afmqfcoo7xbhjkmjg.jpg
nk_hauz/-m0afmgiealmx6wyclny.jpg
nk_hauz/-m0afmgkfyclacfrn93k.jpg
nk_hauz/-m0afmi23pgcd6h38feh.jpg
nk_hauz/-m0afmngxxosnak_rqyj.jpg
nk_hauz/-m0afmjvu9qiiqv5lo-h.jpg
nk_hauz/-m0afmqwy32cnsbiooaf.jpg
nk_hauz/-m0afmnakrr_e6kl2zcl.jpg
nk_hauz/-m0afmtelj6fpnz-o3qs.jpg
nk_hauz/-m0afmqeqk95qm_a2400.jpg
nk_hauz/-m0afmmgllzfkpqyyokp.jpg
nk_hauz/-m0afmsei1-5uorwbobk.jpg
nk_hauz/-m0afmvttie6-lhcjj2i.jpg
nk_hauz/-m0afmntclafrmqirdle.jpg
nk_hauz/-m0afmtuybfqhgudsw8x.jpg
nk_hauz/-m0afmtzg1e3ev9oo5wq.jpg
nk_hauz/-m0afmtcnd4gqywf8mxj.jpg
nk_hauz/-m0afmtzg1e3ev9oo5wp.jpg
nk_hauz/-m0afmwvsfgu6zx6qjid.jpg
nk_hauz/-m0afmvwirs2oxprw2ay.jpg

При цьому на сайті Державного центру зайнятості зазначено, що користуються найбільшим попитом на робочі руки в Київській, Львівській, Харківській та Дніпропетровській областях.

💬 Последние комментарии
Елена
Это Луночка когда какой смысл жизни есть,а просто жрать и спать ,как Роджер,яне хочу.я не ,он не я.
Елена
Я по идеологическим с ним разногласиям,а не каким другим.,тут ничего такого амурного и близко нет
Луна -2
Луна , как раз в той фазе - это у вашей подружки- сдвиг по фазе. .МОжет чего выпила забористого ,а Эрочка,как вы думаете?Потому и пишет здесь всякую хрень..
Елена
Полегчает точно,аж взлетит на воздух.
ера
Лен...вот тут...я не пойму...ты Эт...серьезноПишешь...скорее всего...луна не в той фазе...поверь...пройдет...не стоит он того....чтоб...бабы по нем ...так "убивались"...
е
т.е. обычное трепло.. НО которое тут РЕГУЛЯРНО ЗАЯВЛЯЕТ что ВСЕГДА говорит ТОЛЬКО правду.. или ОПЯТЬ склеротичка забыла что и кому говорила???)))
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы тебе русская рулетка не поможет , мозгов нет - вышибать нечего ! А вот гранату себе в раздолбаное очко можешь засунуть ! Может полегчает