В Україні спростили умови для ліцензування приватних дитсадків
Обществоshotam.info04 марта 2020

В Україні спростили умови для ліцензування приватних дитсадків

В Україні спростили умови для відкриття та ліцензування дитячих садків. Кожна дитина матиме доступ до якісної дошкільної освіти, повідомляє пресслужба уряду.

Чому це потрібно

Зазначається, що мета уряду — розширити мережу закладів дошкільної освіти. Фізичним особам-підприємцям, які самостійно проводять освітню діяльність, дають  можливість легалізуватися, як офіційні заклади. 

Нині в Україні працює майже 15 тис. закладів дошкільної освіти. Серед них 201 — приватних, 29 державних та 14,6 тис. — комунальних закладів.

Збільшення кількості приватних дитсадків дозволить вийти з тіні так званим розвиваючим гурткам, які насправді є повноцінними дитсадками, але не можуть легалізуватися через бюрократизовані процеси.

Що зміниться? 

Зміниться підхід до обов’язкових вимог, таких як наявність харчоблоків, пралень та медичного персоналу. Для таких робіт приватні дитсадки зможуть залучати інші компанії, які офіційно мають право надавати відповідні послуги.

Більше не буде обов’язкової вимоги, коли працівниками дитсадків можуть бути лише ті, хто має педагогічну освіту. Це розширить можливість працевлаштування для осіб, які вирішили змінити своє покликання. Проте щодо працівників залишатимуться стандартні вимоги, які дозволяють працювати з дітьми. А саме: фізичне та психічне здоров’я, високі моральні якості.

Нові зміни до ліцензування почнуть діяти через два місяці з моменту їх публікації.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
АНОНИМНУС
алешка-г вот ты вякаешь что что-то не так. а ты разомни мозг и предложи свой вариант, а то гав-гав что не так ты гаразд а умишки на большее не хватает?!!
Гость
И "подцепив COVID-19… в Украину вернулись сотни тысяч заробитчан, которые работали на польских фабриках, трудились на испанских стройках и ухаживали за итальянскими стариками".
Гость
И что видим: "очередной майдан 2013–2014 годов жестко швырнул Украину в сторону Запада, но не в объятия, а под ноги".
кипчак
От сотворения мира начнут, только бы не добраться до действующих , реальных бандитов, воров и мародеров. Хотя я не против, если начнут с 1991 г., нечего щадить никого.
Игбун Хохлов
Так полицаи вылавливают тех, кто без намордника. Я вчера выходил, так на шею его нацепил для отмазки.
Гость
И "человек так уж устроен, что (если он думающий, размысляющий сам по себе) тянется к великому и красивому".
Гость
Как-то всё огорчительно...