В Україні стає все більше погодних аномалій – метеоролог
Обществоwww.slovoidilo.ua29 июня 2021

В Україні стає все більше погодних аномалій – метеоролог

Кліматичні зміни у світі впливають на Україну. З кожним роком в країні стає все більше погодних аномалій, а останні п'ять років в Україні стали рекордно теплими.

Про це розповіла завідувач відділу прикладної метрології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух в ефірі телеканалу «Україна 24».

«На жаль, ми дійсно спостерігаємо, що протягом останніх днів, місяців і навіть років у нас все частіше відзначаються аномальні погодні умови, все більше погодних екстремумів спостерігається. Це не випадковість, це тенденція, яка характерна для наших сьогоднішніх умов. Тобто ми відзначаємо зміну кліматичної системи - підвищується температура повітря, змінюється термічний режим, змінюється тривалість сезонів, і, на жаль, таких екстремальних температур у нас стає все більше. Причому саме аномалій, коли у нас досить жарко, стає все більше і більше», - зазначила вона.

За словами метеоролога, масштаб змін демонструє те, що протягом останніх п'яти років в Україні була рекордно тепла погода навіть взимку.

«Минулий 2020 рік взагалі в Україні був аномально теплим. Такого теплого року у нас взагалі не спостерігалося за останні 140 років, коли проводилися інструментальні спостереження за погодою, а можливо і за значно більший період. Наприклад, минулого року з дванадцяти місяців сім були аномальними. З них для шести місяців була характерна аномальна висока температура, і тільки травень був дещо прохолодним», - зазначила вона.

Зміни кліматичних умов несуть за собою не тільки аномальні температури, але і численні різкі зміни погоди - шторми, циклони, посухи.

«Це пов'язано зі зміною атмосферної циркуляції. У нас атмосферні процеси стають більш меридіанальними, тобто завдяки тому, що у нас відбувається нерівномірні зміни температури, полярні широти стають теплими значно швидше, ніж, наприклад, помірні», - пояснила вона.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Зри по сторонам
Ну да. А после образования Израиля, в 1948 году, СССР стал им больше не нужен. И после переворота Хрущева власть взяли интеллектуалы из местных.
Елена
Захотят хорошо жить будут работать, никуда не денутся,сидеть на малом пособии и влачить жалкое существование никто не захочет, большинство в крайнем случае,вон Роджер подсасывает на Мальте,дупу там морячкам подставляет,лишней копейка не бывает,вот так и живёт мой козлоослик,хе.
И к бабке не ходи
Если эта волна совпадет с рецессией, то республиканцы возьмут власть и начнут беженцев отстреливать как в старые добрые времена.
Просто прохожий
Это чтобы у них было время с гендером определиться? УмнО, однако.
Зри в корень Козьма Прутков
Важно знать. Февральская и Октябрьская революции по своей сути были еврейскими по своей сути. Поскольку во главе всех ЦК (большевиков,меньшевиков,эсеров,эсдеков,анархистов) сидели евреи,мечтавшии отомстить за еврейские погромы 1905 года. В самой "ленинской гвардии" 80% были евреи. Урицкие,подвойские,троцкие и прочие. Только в 1937 г. началось их сокращение. Но оставался еще могучий Советский Еврейский комитет,переживший даже И.В.Сталина.
Просто прохожий
Ну да, а то вдруг Путин нападёт. Главное пусть не останавливается и расскажет где ещё что будет дислоцироваться, с точными координатами, количеством и т.д. напугали ежа голой ...опой.
Да да да
Для наступления на права трудящихся, а также белогвардейцев, которые приватизировали день победы.