Обществоwww.ukrinform.ua2 нояб.

В Україні стартувала перша інформаційна кампанія про основні європейські цінності

nk_hauz/Z6Gy71KnR.jpeg

В Україні стартувала перша інформаційно-роз'яснювальна кампанія щодо основних європейських цінностей та їх значення для побудови успішної європейської держави.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державний комітет телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) у Фейсбуці.

"Сьогодні, 1 листопада, стартує перша інформаційно-роз'яснювальна кампанія в рамках концепції EUКраїна щодо основних європейських цінностей на виконання урядового плану заходів на 2021 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки", - йдеться у повідомленні.

Проєкт реалізує Держкомтелерадіо в партнерстві з Офісом віцепрем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції і проєктом Європейського Союзу Association4U.

Згідно з процедурою тендерних закупівель через Prozorro, виконавцем виступає ФОП Штогрін А.О.

Як зазначається, мета кампанії - підвищити обізнаність українців про базові цінності Євросоюзу задля стимулювання поведінкових змін та соціальних трансформацій в українському суспільстві, зокрема, про повагу до людської гідності й прав людини, свободу, демократію, рівність, верховенство права.

Кампанія охопить шість південно-східних областей України - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Харківська, а також підконтрольні території Донецької та Луганської областей.

У межах кампанії заплановане поширення інформаційно-роз'яснювальних матеріалів, зокрема, 6 телевізійних роликів на 11 національних телеканалах; 9 радіороликів на 4 національних радіостанціях; 6 відеороликів та 10 анімованих банерів у найпопулярніших месенджерах (Viber, Telegram, Facebook Messenger) і 10 сюжетів на 200 носіях зовнішньої реклами з геолокацією на шість південно-східних областей України; 1 cюжет внутрішньої реклами (друковані постери для розповсюдження серед державних і комунальних установ та громадських місць).

Очікується, що інформаційна кампанія охопить 10 мільйонів громадян України.

Всеукраїнську роз’яснювально-інформаційну кампанію EUkraina ініційовано 21 грудня 2020 року віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проекту ЄС «Association4U».

Мета інформаційної кампанії – підвищити обізнаність щодо переваг євроінтеграції та продемонструвати європейські цінності на прикладах щоденного життя українців.

Більше про кампанію EUКраїна та про євроінтеграцію загалом можна дізнатися за посиланням.

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))