Обществоarmyinform.com.uaSep 16

В Україні стартувала стратегічна програма для розвитку системи озброєння

nk_hauz/1OBZRlI7R.jpeg

Ця програма розроблена Києво-Могилянською бізнес-школою за сприяння Державного концерну «Укроборонпром» та міністерства оборони Великої Британії.

У чому її особливості та переваги? Заступник Глави місії у Посольстві Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс повідомив, що ця програма має допомогти ДК «Укроборонпром» виконати зобов’язання у реалізації положень Закону України «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності». Цим документом запроваджується модель корпоративного управління в державних підприємствах оборонно-промислового комплексу відповідно до найкращих міжнародних стандартів, що дозволить зробити підприємства «Укроборонпрому» більш конкурентоспроможними на міжнародному ринку, залучити інвестиції в оборонно-промисловий комплекс та сприятиме розвитку самих підприємств, які будуть здатні забезпечити усім необхідним Збройні Сили України.

– Це вкрай важливо для національної безпеки та оборони України та її спроможностей захищати демократію, демонструючи при цьому сталий поступ у напрямку євроатлантичної інтеграції. Ключовим результатом стратегічної програми для розвитку системи озброєння є успішна реалізація пріоритетів роботи і дій уряду України в оборонному секторі та цілком новий дизайн системи оборонної промисловості. Потрібно розглянути питання, як ефективно посилити інституційне ядро цієї системи, – підкреслив Ніколас Гаррокс.

nk_hauz/5sCWg_I7R.jpeg

Заступник Міністра оборони України Олександр Носов у коментарі АрміяInform відзначив, що одна з основних місій програми полягає в зміні менталітету всіх учасників, які мають бути об’єднані однією цінністю – забезпечення ефективної обороноздатності країни, що формується не силами Міноборони України, а системним підходом та комплексним поєднанням оборонно-промислового комплексу, економіки держави та потреб ЗС України. Потрібно працювати над подальшим посиленням оборонних спроможностей та розвитком інновацій.

Стратегічна програма для розвитку системи озброєння відбуватиметься на базі Києво-Могилянської бізнес-школи для представників підприємств ДК «Укроборонпром» середньої та вищої ланки управління.

nk_hauz/2MqWRlSng.jpeg

З вітальним словом до учасників звернулися декан Києво-Могилянської бізнес-школи Олександр Саврук та його заступник, керівник програм «Школа стратегічного архітектора» та «Стратегічне лідерство в секторі безпеки та оборони України» Гелена Саврук.

Нагадаємо нашим читачам, у Києво-Могилянській бізнес-школі успішно реалізується програма Стратегічного Лідерства в секторі безпеки та оборони України. Це відкрита, стратегічна, сучасна безпекова та військова освітня платформа зі ступенем МРА Києво-Могилянської бізнес-школи. Ця програма призначена для сприяння розвитку спільноти керівників, що ухвалюють стратегічні рішення у секторі, та які поділяють спільне розуміння та цілісний державний підхід до трансформації сектору безпеки та оборони та його подальшого системного розвитку.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Послушай маладая и умственно некрасивая ТП! Тебе уже сколько предлагали вариантов? Там тебя очень ждут! Повторяю: 1. на кулубнику у Поляндию; 2. Под гейропейский мост; 3. Модные клининговые компании; 4. Housekeeper. А больше, судя по твоим высерам, ты ни чего и не умеешь!
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Авторские статьи