Обществоhmarochos.kiev.ua27 июн.

В Україні стартувало дослідження рівності та дискримінації на робочому місці

nk_hauz/-maliderckocaywjmnvh.jpg

В Україні стартував новий Індекс корпоративної рівності. Це національне дослідження корпоративних політик, правил і практик приватних та державних компаній щодо підтримки рівності й різноманіття, та заборони дискримінації на робочому місці.

Вперше з 2013 року, відколи в Україні існує Індекс корпоративної рівності, окрему увагу звертатимуть на малий бізнес – зокрема, на фізичних осіб-підприємців.

Взяти участь у дослідженні українські компанії та підприємці можуть за посиланням.

Також цьогоріч уперше проводиться опитування працівників та працівниць українських компаній про їхнє ставлення до цінностей, які декларують і практикують на їхніх робочих місцях.

Український Індекс корпоративної рівності включає дослідження методів та інструментів, які дозволяють компаніям запобігати та протидіяти дискримінації на робочому місці за ознаками статі, віку, інвалідності, наявності статусу ВПО, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших, а також заходів, які розробляють та впроваджують компанії задля підтримки людського різноманіття та просування ідей рівності.

Проєкт реалізується громадськими організаціями «Точка опори ЮА», «Сучасна жінка», Центр «Соціальна дія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

💬 Последние комментарии
---
берет и главное что дают.Но это такое......А вот на счет тебя и хохлова я все таки был прав .Спасибо тебе за подсказку.
Елена
Хохлов Голос разума пидарас кастрюлеголовый,брат Роджера, только с противоположным знаком, Америка с нами.
Елена
Как насчёт Чечни?сбежать удалось?сам знаешь от кого.
Елена
Куба деньги от США за базирование принципиально не берет,там хоть и мало,не берут от Америки тех денег,Роджер думаю брал бы и клянчил ещё,чмо чувырное.А насчёт границ,то ничего вечного нет,войны и политика не просто так есть.
Елена
Владимир Александрович специально озвучил время и место переворота,тем самым он сорвал планы и происки,не будет он себя вот так подставлять(как Роджер на Мальте) или его обманули с такими данными, думаю это злой умысел ворогив.
И що ?
Пыдорская страна где на твою обувь 46 размера сразу реагируют мусара.
А ПРИ ЧЁМ ТУТ ЛУНА?
А ЛУНА ТУТ ПРИ ЧЁМ?