В Україні стартувало дослідження рівності та дискримінації на робочому місці
Обществоhmarochos.kiev.ua6 дней назад

В Україні стартувало дослідження рівності та дискримінації на робочому місці

В Україні стартував новий Індекс корпоративної рівності. Це національне дослідження корпоративних політик, правил і практик приватних та державних компаній щодо підтримки рівності й різноманіття, та заборони дискримінації на робочому місці.

Вперше з 2013 року, відколи в Україні існує Індекс корпоративної рівності, окрему увагу звертатимуть на малий бізнес – зокрема, на фізичних осіб-підприємців.

Взяти участь у дослідженні українські компанії та підприємці можуть за посиланням.

Також цьогоріч уперше проводиться опитування працівників та працівниць українських компаній про їхнє ставлення до цінностей, які декларують і практикують на їхніх робочих місцях.

Український Індекс корпоративної рівності включає дослідження методів та інструментів, які дозволяють компаніям запобігати та протидіяти дискримінації на робочому місці за ознаками статі, віку, інвалідності, наявності статусу ВПО, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших, а також заходів, які розробляють та впроваджують компанії задля підтримки людського різноманіття та просування ідей рівності.

Проєкт реалізується громадськими організаціями «Точка опори ЮА», «Сучасна жінка», Центр «Соціальна дія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Написать комментарий